Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Lady Gaga-ró...

Mi a véleményetek Lady Gaga-ról? És nektek a régebbi extrém vagy a mostani visszafogottabb stílusa tetszik?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem Lady Gaga-t.5 éves korom óta mindig tőle hallgatok zenét.És régen nagyon extrém stílusa volt most meg "visszafogott" ahhoz képest amilyen volt.
2015. jún. 24. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy, 10?
2015. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magasról lesz*rom a stílusát.


A hangja érdekel. Azt nagyon szeretem.

2015. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

MUHAHAHA, öt éves korod óta? :D akkor tényleg nem lehetsz több tíznél :D


a stílusát a kreatívok találják ki, amúgy egy harmatgyenge madonna utánérzés, akiből egy is sok volt.

2015. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem egy Whitney Houston, de jóval tehetségesebb, mint a legtöbb mai celeb, akivel egy lapon említik.


https://www.youtube.com/watch?v=SkWoA25V4tQ

2015. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is a régebbi tetszik, de ez a turnéja miatt van, mert ugye az előző turnéja az ArtRave: the Artpop ball tour nevű turné, amiben azért voltak durva pillanatok, (mint pl a közönség előtt vetkőzik a bad romance száma előtt), de azért visszafogottabb, mert ugye a turné miatt, aminek a neve "Cheek to Cheek tour" amiben Tony Benettel turnézik,még tart a turné, befejeződik 2015. augusztus 1.jén. :)
2015. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1. :D
2015. júl. 16. 10:52
 7/9 A kérdező kommentje:
12,5 vagyok.
2015. júl. 16. 10:53
 8/9 anonim válasza:
100%
Egyéni stilusa van és nagyon-nagyon illik neki. Imádom Őt én is! Igazán jó ember és nagyon sok kampánya is van az egyenjogúságért minden téren. LadyGaga
2015. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy igazi hülye emancipunci.
2016. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!