Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy eljön Daniel Radcliffe a 18. szülinapomra?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy előre leegyeztetem, meg minden, csak az érdekelne, hogy egyáltalán hány % esélyem van, hogy belemegy-e.

2015. júl. 3. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nulla százalék.
2015. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, mint nekem, hogy Elvis énekeljen nekem személyesen a 25-ik születésnapomon.

40/N

2015. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pénz kérdése.


Sok sztár megy pénzért,vendégnek partykra.

2015. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire az igaz volt, hogy Zámbó Melcsike volt a barátnője, s Chris Colombus készített a kapcsolatukról weboldalt.
2015. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írtam a csodalámpa alapítványnak, aki halálos beteg gyerekek kívánságait teljesíti. Én nem vagyok halálos beteg, semmilyen beteg, de attól még lehet hogy megszánnak és teljesítik? És tudtok olyan alapítványokat, akik nem csak beteg gyerekeken segítenek, hanem mások kívánságait is teljesítik?
2015. júl. 4. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják teljesíteni, direkt haldoklóknak van.
2015. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítvány nem fog veled foglalkozni. Ők halálos betegek utolsó kívánságait igyekszik teljesíteni a lehetőségeikhez képest. Azt,hogy te flancolni akarsz harry potterrel még szóra sem méltatnak.
2015. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő azt írta, személyesen ismeri, barátok.:) Szóval nála érdeklődj a mikéntekről:

[link]

2015. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Azt hiszed, ma is ugyanaz a szimpi tinisrác, mint amikor a filmeket forgatták? Felnőtt ember, drogot, italt is megjárt, forgatni többé nem akar. Majd éppen téged vesz komolyan.
2015. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed nincs rá, és nem értem, hogy egy halálos beteg gyerekekkel foglalkozó alapítványtól te mégis, mit akarsz??
2015. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!