Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry Styles papírrepülős...

Harry Styles papírrepülős nyaklánca mit jelent vagy miért híres? (Fontos! )

Figyelt kérdés

És láttam Taylor Swiftes képeket is.. Hogy függ össze a kettő ,vagy mi ez egyáltalán?

Nem vagyok rajongó csak barátnőmnek nézek 1D-s ajándékot és látom ,hogy ilyen nyakláncokat lehet venni és nem igazán vagyok képbe hogy ez akkor most tulajdonképpen mi is. Directionerek segítsetek! :D



2015. júl. 8. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja annak már utána olvastam most,hogy Taylornak adta,de a többit még mindig nem tudom
2015. júl. 9. 10:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi többet Taylornak adta amikor még együtt voltak és Taylor beletette a Style című számába.
2015. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szerencsenyaklánca volt, még az xfactor alatt kapta.:)
2015. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harry egy barátjától kapta a nyakláncot, régen sokat hordta, úgymond kabalaként.

Amikor Taylorral jártak, nekiadta, aki a nyilvánosság előtt felvéve azt úgymond hivatalossá tette a kapcsolatukat.

:)

Szerintem nagyon jó ajándék lenne, habár kb. 200 forintért rendeltem ebayről, a kedvenc nyakláncom, mert a 1D-re emlékeztet! *-*

2015. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Luistól kapta, még az x.faktor alatt és mindig, de mindig rajta volt (strandon, fotózásokon, folyamatosan). Van egy papírrepülős tetkója is, bár nem tudni, hogy ezért-e
2015. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!