Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan találkozhatok Chris...

Hogyan találkozhatok Chris Colfer-rel?

Figyelt kérdés

Kissé hosszú lesz, de légyszi, aki tud értelmes válasszal szolgálni, kérem olvassa végig.

Mármint, igen, felfogtam, hogy sztár, és nehéz a közelébe kerülni (bár annyira sajnos nem híres, mint színész/író kollégái), de még így is tömegek rajonganak érte, twitteren közel 2,5 millióan követik, ezrek veszik a gyerekkönyveit (többségük nem is gyerekkorú).

Autogram-címe google-maps szerint az ICM-Partners, ami egy Los Angelesben lévő bazi-nagy felhőkarcoló.

Értem én, ha levelet küldenék neki, azt nem biztos, hogy ő válaszolná meg, mert ugye rajtam kívül ott van még a fentebb említett számú rajongója, akik ugyanabban reménykednek, mint én. Nyilván van ott egy erre kijelölt emberke, aki megválaszolja helyette a rajongói leveleket, és rámásolja az autogramját. (Hallottam ilyenről, és sajnos igaz :/ )

Viszont......teszem-azt kimegyek Amerikába/Angliába. Díjátadók környékére tuti nem fogok tudni elmenni. Ha a felhőkarcolóhoz mennék, kidobnának, mint macskát sz**ni, mert egy csomó híresség ki-be megy ott.

Nem hinném, hogy olyan hamar belekezdene egy újabb könyvsorozatba, a Glee pedig véget ért idén.

Gondoltam rá, SŐT el is kezdtem azt, hogy írok. És jól haladok vele, bár azért kell 1-2 év, mire befejezem. Ha itthon nem lenne sikere, kiadnám külföldön, hátha ott befutna, mert előre sejtem, hogy nem a fogalmazásmód, meg a történetív és stílus riasztana el egyeseket, hanem a szokatlan szereplők.

Tehát röviden, tömören: HA kiadnám külföldön a jelenleg még készülő fázisban lévő regényem, megnő valamennyivel az esélye, hogy találkozzak vele? Nem, nem álmodozok, mint sokan mások, hanem teszek is érte, hogy valóra váljon az, amit előre eltervezek. És kitartó vagyok, ha arról van szó.

Előre is köszönöm a válaszotokat! :)



2015. júl. 9. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogyan.
2015. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán végigolvastad??
2015. júl. 9. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a regény és angolul írod? Persze van rá esély, de egy jó könyv kevés ahhoz, hogy befuss. Ezeken a rendezvényeken, gálákon van amúgy lehetőség pár hírességgel fotózkodni, ok meg van szabva hogy 20-30 emberrel max. Amúgy ha asrác könyveket ír és veszik gondolom van könyvbemutató/felolvasó körútja ott is találkozhatsz vele.
2015. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :)

Igazából az írói körút attól függ, ír-e még majd! Emellett még forgatókönyv-író, színész....és énekes, csak épp nincs albuma (bár jó lenne :) )

Van egy filmje, amiben ő volt a főszereplő is (Villámcsapás - 2012)

Amúgy nem hinném, hogy feltűnne, hacsak nem jelölik, ahhoz viszont írnia/szerepelni kellene. Ha nem ír/szerepel, akkor nem is lehet vele találkozni. :/

2015. júl. 9. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Még van egy mód: be mész a boltba aztán ott több koffer is van különböző méretekkel pl ilyen : [link]
2015. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
??? Kérdésre várom a válaszokat, amik értelmesek! Kösz...
2015. júl. 10. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem NAGYOBB az eselyed, ha valasztasz magadnak valami bazi jo iskolat, amit ha elvegeztel szerzel egy jo melot, amivel a magyarorszagi atlagnal sokkal jobban keresel es akkor konnyen ki tudsz fizetni egy USA utazast es ha itt vagy szemelyesen akkor csak rajtad/idon mulik, hogy hova mesz el es kivel talalkozol. Szerintem ennek nagyobb az eselye, minth befutott iro legyel kulfoldon ;)


En 10 eve elek az Allamokban es vagy 20 sztarral futottam ossze. Egyikukkel sem dijkioszton vagy valami nagyszabasu rendezvenyen, hanem bank automatanal, barkacsaruhazban a penztarnal, piacon a sorok kozott, tengerparton gorkorizas kozben, aruhaz parkoloban stb.

2015. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Speciel cukrász végzettségű vagyok, szakmunkásba jártam, szeptembertől megyek a 2 éves, intenzív tagozatra, hogy leérettségizhessek. :)

Utána pedig határozottan a japán szakra szeretnék menni. De mindenképpen érdekel a média szak is. (Talán specializációként azt fogom felvenni)

Bár addig van még 2 évem eldönteni!

Mindenesetre köszönöm a választ! :)

2015. júl. 14. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!