Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber rajongói mért...

Justin Bieber rajongói mért lázadnak fel mikor azt mondják justinra hogy meleg?

Figyelt kérdés
Mert ha tényleg meleg lenne akkor mi lenne?

2015. júl. 20. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Kezdjük ott hogy az anyján kívül nincs is rajongója csak utálói vannak de azok sokan.
2015. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Én az ellen tiltakozom, hogy egy szexuális orientációt sértő szóként használjanak.

A gyűlöletkeltés, sértegetés alantas, kicsinyes dolog.

2015. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

2. igaza van, de a rajongói tuti nem így gondolkoznak.

Szerinted melyik 12 éves kislány örül annak, ha közlik vele, hogy esélye sincs álmai pasijánál?

2015. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
#3: Nem csak 12 éves lány rajongói vannak és nem minden 12 éves lány gondolkozik így. Rosszindulatra vall ez az általánosítás.
2015. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk azert mert NEM meleg...

En nem vagyok rajongo de k.vara irritalo a sok feltekeny kisfiu akik melegezik meg "nincs rajongoja" - aha akkor nem is tudom kik mennek el a koncertjere. Szoval erre rab...tatok. Helyes gyerek. Igy jartatok.

2015. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
57%
5ösnek igaza van!
2015. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert lerí róluk, hogy csak féltékenységből mondják, többet elért az életben, mint mondjuk ők.....

Egyáltalán nem csak 12 éves rajongói vannak.

2015. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kedves kérdező!Azért lázadnak fel ,mert nem meleg!!De komolyan ,az aki ezt hiszi az miket gondol?először is járt Selenával, és a zenéinek a klipp-jeiben is élénken vonzódik a csajok után.A hangja? Az pedig így szexy ahogy van.Vannak ilyen srácok is és ehez is sok tehetség kell!Sőt! kiváncsi lennék a nagy rocksztárok közül ki az aki ki bírja énekelni ezt amit ő.Ezzel nem fikázok senkit, csak könyörgöm ne mindg az legyen az első hogy mást sértegetünk!!!
2015. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De az nem szégyen ha valaki meleg inkább ma már az a szégyen ha valaki hetero
2015. szept. 9. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Ez hülyeség.

Úgyis tudod, hogy akik melegnek hívják, azok sértésnek gondolják. Van róluk egy kialakult sztereotípia és azzal ruházzák fel ilyenkor a "csúfolt" személyt. A hetero kifejezést pedig szerintem nem igen használják így.

2015. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!