Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik rajongtok Jutin Bieberért...

Akik rajongtok Jutin Bieberért, az One Directionért meg a többiért?

Figyelt kérdés
Mi fogott meg bennük. Mi az ami alapján úgy döntöttetek, hogy ez nektek bejön, vagy hogy rajongtok értük.

2015. júl. 24. 20:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy leoboáznám őket.
2015. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Én csak JB-t szeretem, de engem a zenéje, az akaratereje és a kitartása fogott meg.
2015. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Wiolett válasza:
0%
Hát, gondolom a 5SoS is beletartozik... Habár tényleg nem értem miért. Nekem ők az egyik kedvenc bandám, de Justint meg a 1D-t nem annyira szeretem. Nincs velük semmi bajom, csak nyávognak gépzenére, van egy kis hangjuk és ennyi. De a 5 Seconds of Summerben mindenki játszik hangszeren, sőt nem csak egyen. Szóval ők igazi zenét játszanak gitárszólóval meg dobszólóval. Attól, hogy fiúbanda nem kéne ezekkel egy kalap alá venni. Ez sértő. A Linkin Park meg a Tankcsapda is fiúkból áll, mégsem veszed egybe ilyen szarokkal :)
2015. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár szerintem az az 5SOS a legrosszabb mind közül. Egy kevéssel még Justin Biebert is alulmúlják. :)
2015. júl. 25. 21:35
 5/20 anonim ***** válasza:

A 5 Seconds of Summer tagjai még csak komolytalan kisfiúk, a zenéik pedig nem túl mély jelentésűek.


[link]


Egyszerűen még gyerekek, idétlenek, nem lehet őket komolyan venni, a zenéjük is inkább a fiatal tiniknek való. Nem mondom, hogy rossz, mert nem hallgattam őket soha, de biztosra veszem, hogy a legtöbbek szerint beletartoznak a "nyálas fiúbanda" kategóriába.


Nekem, személy szerint addig mindenki beletartozik, ameddig így néz ki:


[link]


és/vagy olyan zenecímei vannak, hogy "She Looks So Perfect", vagy "Kiss Me Kiss Me"...

2015. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Wiolett válasza:
Eléggé sokat változtak azóta :). Az a kép és dal már egy éves. Na és az a cím, hogy She's Kinda Hot jobban tetszik? :)
2015. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Egy év? :D Egy 3+1 év az nagyjából semmi.

Gondolj a 20+ éves bandákra...

2015. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nem érted a lényeget. A "She's Kinda Hot" pont ugyanabba a kategóriába tartozik, mint a "Kiss Me Kiss Me".

Ugyanaz, mintha mondjuk lenne olyan, hogy "You Are Beautiful", "Hey, Girl!"...vagy mittudomén "Oh, Britney", "I Love You, Baby", meg hasonlók.

2015. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Mostanában elég sok 1d-t hallgatok, de hozzátenném hogy mellettük más előadókat is ismerek, vannak olyanok akiket jobban szeretek mint őket, a műfajok közül meg egyértelműen nem a pop felé húz a szívem. DE.

Igazából semmi bajom velük, vannak jó számaik, és szerintem mindegyik srácnak van hangja. ezt ne is tagadjuk. A tömeghisztéria ami körülöttük van egy ideig baromira idegsített nem értettem mire fel kell őket istenekként kezelni, és elegem volt hogy mindenhol őket látom. Meghallgattam pár dalukat és el kell ismerjem tetszett. Rendben a szövegek 90% ugyanarról a témáról szól, és valóban sokat segít a helyzetükön hogy helyesek. Ezektől eltekintve én kedvelem őket. Nem vagyok egy hardcore directioner, és soha nem is leszek, viszont azt el kell ismernem hogy a onde direction fandom a legösszetartóbb az összes közül amiket én ismerek. Komolyan, hihetetlenek :D

2015. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Természetesen nem bántva senkit sem, de ez az 5SOS, amikor meghallottam a számaikat, a hajam égnek állt. Az hogy valaki tud egy hangszeren játszani, vagy valamilyen szinten énekelni, az korántsem jelenti azt hogy az illető tehetséges lenne.


Én vagyok az utolsó aki leszólna valakit, vagy azt mondaná de hülye vagy azért mert ezeket hallgatod, ha tetszene én is hallgatnám. De ettől függetlenül azt is tudnám, hogy itt nem autonóm művészekről van szó. Akik évről évre újra tudják magukat alkotni és egyik albumuk csúcsabb a másiknál. Ezek zenésznek zenészek, de nem a klasszikus értelemben vett zenészek, vagy énekesek. Ez egy populáris séma. Nekem megvan a Justin Biebernek egy még korai dala, amikor még nem volt ennyire felkapott, nem tudom a címét valahol el van rejtve vmelyik zenei mappámban, de emlékszem rá hogy nekem az a szám pl bejön. Függetlenül attól, hogy én mit gondolok magáról az előadóról.


És egy igazi művész alkotói tevékenységét nem egy évben kell mérni, hogy az tacvaly volt most meg. Mert egy év annyira nem sok idő ebben a szakmában, ha például belegondoltok abba, hogy a tisztességesebb zenekraok, mármint igazi zenekarok átlag 2-3 évente jelentkeznek új albummal, vagy akárcsak egy új Ep vel. Miért? Mert nincsenek abban a helyzetben, teszem hozzá hál istennek, hogy pénzhajhász zenei producerek siettessék őket és futószalagon kelljen nekik dalokat gyártani.


Én még egyszer mondom nem nézek le senkit aki ezeket szereti, nincs jogom hozzá, csak azért kezeljük helyén a dolgokat.

2015. júl. 26. 23:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!