Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed a viva tv...

Mi a véleményed a viva tv által sztárol magyar tiniénekesekröl? Pl. SP, Rami, Barbee

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem egyikük sem tetszik, rakás szar mind, pedig SP-nek még anno jó számai voltak :D
2010. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
már nincsen Viva Tv-m és ennek annyira örülök, mert nagy öröm, h nem félóránként ezeket kell hallgatnom, mert kicsit már elegem volt belőlük!
2010. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömöreg: gyalázat.
2010. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megélhetési "zenészek".
2010. márc. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sp és rami shit, Barbee tud valamit:) nem vagyok fan, de van pár jó száma.
2010. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sp, nagyon nyálas, Rami nekem nem jön be, Noémi Virág elmegy, Barbee... nehéz eset, van pár jó száma, azoknak a szövegét imádom, de azért van egy kis hangja is :)
2010. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A Viva Tv-n más zenék nem mennek, mint uncsi dance, nyálas-nyalókás kislány tinipop, emo, hisztis R&B, divat gengszter rap. A Viva tv a fiatalok agyát átmossa elég rendesen, színvonaltalan, szánalmas csatorna, idióta műsorvezetőkkel, és hát ehhez azért kellenek a marketing és média által kreált arcok, az úgynevezett "tinicelebek". Akiknek se tehetségük, se stílusuk, abszolút nem egyediek, amerikai sztárokról lekoppintott divatmajmok. Na meg aztán ki a célközönsége a Viva-nak? Hát az ostoba, éretlen gondolkodású, könnyen befolyásolható 12-17 éves tinilánykák. Akik koncerteken üvöltve/visítva/sikítva hangoztatják azt, hogy: "SP imádlak, nagyon cukcsi vagy, pusszancs, láwcsi!"

Vagy éppen ott a másik, az igazi "marketing-zene", amit szó szerint eladtak, a Tokio Hotel. Akikért megőrülnek a tinicsajok szó szerint! Íme a bizonyíték:

http://www.youtube.com/watch?v=kdUo88IiNGM


Hát igen....., sajnos ilyen hülyék a mai fiatalok!Az ilyen SP, Lola, Barbee, Rami, Anti Fitness Club, No Thanx, Hien, Márk....stb. tinisztárocskák nem a tehetségükkel tűntek ki, hiszen ma már a sztárság nem egyenlő a tehetséggel! Persze az ilyen Bravo Girl-el frissen átmosott agyú tiniknek, könnyű eladni a sz@rt!

2010. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy nem tudom mit esznek rajtuk a mai fiatalok. Egyiknek sincs semmi hangja, mozgás 0, szöveg értelmetlen. És mégis. Hihetetlenül sokan őket szeretik. 17 vagyok, és osztálytársaim is mind rap zenét hallgatnak szinte csak. De könyörgöm miért? Mi abba a jó, hogy monoton hangon beszél valaki arról, hogy hogyan bäszna meg egy csomó csajt?

Én Rammsteint hallgatok amúgy.

2010. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SP jó!!!



a másik kettőt nem szeretem :::: :S

2010. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!