Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit látnak az emberek Unfield-...

Mit látnak az emberek Unfield-ban?

Figyelt kérdés
Nem tudom nekem olyan ellenszenves. Dancsót is leutánozta amikor csinált ioyen gyakori kérdéses videót meg elkezdett ,,zenét csinálni" (ha ez a kornyikálást lehet annak nevezni) es meg sok minden más amit rosszul csinál. Szerintetek?

2015. aug. 18. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem egy jópofa karakter, és az előadásmódja is jó, lehet hogy pont ettől sikeres. De gyakorlatilag semmi eredetiség nincs benne, csak az aktuális youtube trendeket majmolja.
2015. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
+szerintem ilyen ,,majom képe" van.
2015. aug. 18. 20:15
 3/18 anonim ***** válasza:
Senki nem tökéletes, de ettől még csomó lánynak tetszik szóval...
2015. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom senki sem tökéletes,de ha nem lenni ilyen youtube ,,celeb" akkor a lányokat sem érdekelné szerintem.
2015. aug. 18. 20:40
 5/18 A kérdező kommentje:
*lenne
2015. aug. 18. 20:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Lehet hogy kicsit érdekes az arcberendezkedése, de attól még jóképű gyerek.
2015. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor sem vennék észre a lányok ha nem videózna.
2015. aug. 18. 20:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem belőled csak az irigység, vagy a rosszindulat vagy mind a kettő beszél. Azt elismerem, hogy sok videója nem túl egyedi, de azzal nem tudok egyetérteni hogy ne lenne jó képű. Szerintem Dancsó külseje sokkal inkább túlértékeltebb, csak azért mert videós. De mind egy, felesleges vitatkoznunk, mert úgy sem fogunk egyet érteni.
2015. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
mEgyszóval sem mondtam hogy Dancsó jól néz ki! De neki jó a humorérzéke é ő olyat nem erőltet ami nem megy neki!
2015. aug. 18. 21:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak azért hoztam fel példának Dancsót, mert ő érte is sok lány rajong közbe megy egy teljesen átlagos karakter. Fizikumra pedig elég nyeszlett. Hát, a humora régen jó volt, mostanra már kezd lezülleni a 8-12 éves közönség igényeihez igazítva, sajnos...
2015. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!