Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ennek a nőnek ennyi esze van?!

Ennek a nőnek ennyi esze van?!

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 25. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Elad mindent, beköltözik a luxus lakparkba, ahol Isten tudja, mennyi lesz a rezsi? Ahol kocsi nélkül se orvoshoz, se boltba, sehová nem lehet eljutni? És most arra hivatkozik, hogy túl világos a lakás? Mi az, hogy nincs segítsége? Nekem se volt, de két hetet dolgozott nekünk egy kisnyugdijas ember és a párommal hármasban mindent meg tudtunk oldani. Még a függönyvarratást és az elemes bútor összerakását is.
2015. aug. 25. 21:12
 2/5 Hope179 ***** válasza:

Aki hülye az is marad.

Az ő élete, ő kúrja el a pénzét.

Lehet csak több figyelemre vágyik...

2015. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Képtelen voltam ott megmaradni, nekem a fény a legnagyobb ellenségem."


Hát persze, ha egyszer valaki ennyire sötét, az nem nagyon bírja az ilyet. Redőnyt is feltalálták már. Nem kell hozzá férfi, csak az amelyik felszereli. Csak az a baj, hogy túl sok a sötétség. De én hiszek neki, mert szerintem a fejének biztos szokatlan ez a sok fény.

2015. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ugyan nem védem, meg teljes mértékben le is szarom mit csinál, de azért fura dolog egy "riport.hu" nevezetű oldalon a B. M. nevezetű szerzőnek elhinni az ilyen szemetet...:D az újságírás szégyenei az ilyen gyáva emberek, akik a nevüket sem adják egy állításhoz :D
2015. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont annyi esze van, mint azoknak, akik Ripostot olvasnak, és még el is hiszik.
2015. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!