Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bele vagyok zúgva Emilia...

Bele vagyok zúgva Emilia Clarke -ba, baj? Szerintetek milyen a személyisége?

Figyelt kérdés

Szóval a Trónok Harcbába láttam először, ahol nem nagyon érdekelt.

Majd lassan elkezdett érdekelni...

(eredeti barna hajjal jobban néz ki mint a sorozatban szőkén)


Szóval minden nap a képeit nézegetem, meg róla beszélek.

Milyen lehet a személye szerintetek?

Most is rá gondolok :) nem tudom kiverni a fejemből.

16F

(racionális gondolkodással gondolom 0 nála az esélyem)


2015. aug. 25. 22:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
29 :)
2015. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

#29

köszi ez tetszett :)

Végre valaki érti a kérdést

Mindenkinek kell életcél, valakinek fura:D


Igen mire felnövök már el is felejtem

ráadásul negyven valahány éves lesz addigra

Ami ugye ahogy a Trónok Harcbában mondják "Túl öreg ". :)

A többi is kapott zöld kezet

2015. aug. 29. 16:40
 33/37 A kérdező kommentje:

Még valami :

#29: szurkolok hogy eljöjjön hozzád Johny Deep életed kalózhajóján :)

2015. aug. 29. 16:45
 34/37 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy elérhetetlen életcélnak?
2015. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Annyira szeretem Emiliát :) Rengeteg interjút megnéztem vele, szerintem nagyon nyitott, kedves nő, rendkívül pozitív a kisugárzása. Alig van róla kép ahol nem mosolyog. Nekem úgy tűnik, hogy nincs elszállva magától, és nagyon közvetlen, egyszerűen látni rajta, hogy jól érzi magát, magabiztos.

Az pedig, hogy mennyi esélyed van nála? Hát, őszintén szerintem nem sok, de persze semmi sem lehetetlen. Te most vagy 16, ő 28, te gondolom még csak most kezdesz el tapasztalatokat gyűjteni, ő pedig valószínűleg inkább komolyabb kapcsolatot keres, már ha az ideje engedi. De szerintem pár éven belül biztosan szeretne gyerekeket, te meg gondolom nem :D Szerintem inkább az a valószínű, hogy megismerkedsz valaki mással, és akkor Emilia is kevésbé lesz fontos már. De amúgy tudom mit érzel, pár éve velem is volt ilyen, hogy nagyon szerettem egy énekest. Én is folyton rágondoltam, kitaláltam, hogy majd elköltözöm oda ahol ő lakik meg találkozunk és hasonlók. Persze még most is szimpatikus, és szívesen találkoznék vele, de egyáltalán nem fontos már, meg azt is tudom, hogy annak idején sok mindent csak beleképzeltem, meg olyannak láttam, amilyennek én akartam.

Szóval figyelj, szinte biztos, hogy Emilia igazában is egy kedves nő, de ettől még nem ismered, és lehet, ha találkoznál vele akkor kiderülne, hogy mégsem olyan, mint ahogy képzelted.

De ettől függetlenül angolul tanulni, meg hasonló pozitív célokat tűzni ki magad elé mindenképpen hasznos dolog, és akár csinálhatod Emilia Clarke miatt is, aztán majd meglátod :)

19/L

2015. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

#35 Nagyon köszönöm a választ!

Ilyen egy rendes tökéletes válasz, ha tudnám 100 zöld pacsit adnák érte :)

Igen mindenben igazad van.

Emilia ez csak egy olyan motiváció a céljaim eléréséhez ...

Mire meg találkoznék vele addigra nem is fog érdekelni, de attól még szimpatikus lesz.

Köszi még egyszer.

2015. aug. 30. 20:49
 37/37 anonim ***** válasza:

szerintem eleg idiotan nezne ki kiszokitett szemoldokkel.

egyebkent a valosagban is egy csomo alapbol nagyon szoke nonek sotetebb a szemoldoke. van akinek fekete,de ez eleg ritka.

2016. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!