Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van mindenki elájulva...

Miért van mindenki elájulva Nyomoromszky Évától?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan ronda unott feje van. Műsorvezetés közben csak néz ki a nagy fejéből. Azt se tudja mi van. A testén sincs semmi különleges. Szerintem taszító az egész nő...
2015. szept. 1. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

én nem ismerem, elsőre azt gondoltam, hogy ez a gúny neve, googleben rákerestem azért, hisz ki tudja...de ott se találtam semmit :D

kiről is van szó? :) nem nézek TV-t szóval nem ismerem szerintem, de megnézhetem googleben...


22F

2015. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak én szoktam így hívni. Nekem ugyanolyan mint Nyári Diácska. Mindenki hasra van esve tőlük hogy húú meg ááá de szerintem mind a kettő ez rondaképű transzfesztita...
2015. szept. 1. 11:55
 3/7 -=Koldus=- ***** válasza:

Azért nem találtál róla semmit első, mert nem is így hívják


[link]

2015. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint műsort vezet? Bakker, hol? Én a száját imádom, próbáld ki egyszer, hogy csak oda koncentrálsz, miközben beszél. Úgy mozog az ajka beszéd közben, hogy teljesen megbabonáz. Amúgy nem tudom, milyen nő, másra nem szoktam figyelni.:D
2015. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem az az unott "mindegy mit csak kérdezzek/mondjak valamit" beszédstílusa is kiborító. Undorodom attól a nőnemű(?)től úgy ahogy van...
2015. szept. 1. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs mindenki elájulva, köszönjük h elmondtad a véleményed.
2015. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se vagyok tőle úgy hű de elájulva, mint egy szupermodelltől, de szerintem nagyon szép nő, jól tartja magát, fiatalos, nem látszik meg rajta, hogy már 41 éves!


28/F

2015. okt. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!