Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kövér? Milyen ez...

Szerintetek kövér? Milyen ez az alak? 22L

Figyelt kérdés

Képek:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


2015. szept. 2. 18:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem rossz.:)
2015. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Tökéletes <3
2015. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem korához képest kicsit asszonyos teste van. 40-eseknél bombázó egy ilyen alak, de fiatalon szerintem kicsit sok.
2015. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
84%
Nincs gáz vele, kicsit vastag, de nem kövér. Viszont ilyen alkattal később jobb esélye van valakinek elhízni, ha véletlenül kicsit elengedi magát.
2015. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy kövér:D Nőiesebbnek mondanám. És szerintem elég sok fiú van aki "nem játszadozik csontokkal", na ők szerintem szaladnának egy ilyen alak után. 18l
2015. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok. Nem kifejezetten kövér,de nekem már túl vastag. (ps..úgy látom még mindig megy ez a szánalmas kutyás.csontos hasonlat..erre szoktam mondani,hogy disznókkal meg a hentesek játszanak..)
2015. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem hasonló van és azt vettem észre, hogy nagyon bejövős. Legalábbis még rosszat nem mondtak rá. Bár alapból szépnek tartanak.
2015. szept. 2. 20:13
 8/13 anonim válasza:
Amúgy ez a körte alkat.Bármit tehet a combjából,és a popsijából csak egy kicsit fog lemenni.Mert felül amúgy vékony,ha fogyozna,akkor felül szépen elfogyna,de alul maradna,akkor meg azért nem tetszene egyeseknek.Mivel nincs helyi fogyás,ezért felül csontika lenne,gyönyörű.Úgy látom itt még sokan nincsenek tisztában vele,hogy körte alkat is létezik,de az utcán sem akik beszólnak,mondjuk egy kerekebb popsira,ami nem fokhagyma.Cseszettül nem tehetek róla én sem,hogy nem onnan megy le eddzek rá,ahogy tudok,de a beszólogatok kedvéért sem fogok koplalni,bár úgy látom,ebben az országban a csontos a divat,s mindenki agyonfogyizza magát.
2015. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem túl kövér. Ne abba az egészségtelen kategóriába értsd.

Nem ez az alak jön be. Nem tetszik

2015. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most még szép, mert fiatal és feszes a bőre. De majd 20 év elteltével ezekből a típusokbol lesznek azok a nagy faru, nagy combu latin asszonyok. Bármit is tesz ilyen alkat, plusz a bőre sem lesz mar feszes.
2015. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!