Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az ilyen voksan virag es...

Az ilyen voksan virag es seherezade fele djnek csufolt szex szimbolumok es okleveles prostitualtak mennyiert lepnek fel?

Figyelt kérdés

Erdekel, hogy ezek a magyar "tehetseges" es "hires" emberek mennyiert lepnek fel hazankban vagy kulfoldon.

Remelem erzitek a tomeny ironiat sok helyen.


A valaszokat koszonom, tippeket hagyjuk.



2015. szept. 30. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, viszont őszintén mit kezdjenek magukkal, viszonylag még jól tartják magukat aztán kiégnek pár év múlva. Így érthető, hogy annyi pénzt kiakarnak csavarni amennyit lehet, máshoz nem értenek. Én nem láttam még 30-on felüli dj csajt, ezeknek a nőknek hamarosan végük, ha szerencséjük van össze szednek egy balekot aki eltartja őket, mielőtt jönnek a fiatalabb csajok akik átviszik a szerepüket.
2015. szept. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Virágot nagyon megrépáznám. Egyébként ez helytől függ, de 200K alatt nem fognak.
2015. szept. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tudok több 30+ női dj-t is mondani. Ezerszer híresebbek, mint az általad felsoroltak,'világszerte vannak fellépései. Orosz, ukrán, indiai, amerikai, norvég nemzetiségűek.


Zene keverést bárki megtanulhat, nem kell hozzá nagy tudomány már, látod a bpm-et a kijelzőn, a program segít összehozni... A populáris top zenékkel pedig nem nagyon tudsz mellé nyúlni. Ezt csinálják az általad felsorolt, dídzséknek nevezett emberkék.

Egy telefonnal készült felvételen láttam olyat, hogy egy orosz (magát selector-nak és nem dj-nek nevező) nő 2 bakelites lejátszóval és egy keverővel, (semmi bpm és egyéb adat) úgy húz össze 2 zenét, mint a laptop dj-k progival. Mint anno az igazi nagyok. Nagyon jó fül és ütemérzék kell hozzá, nem mindenki képes ilyesmire. Goa bulikon láthatsz hasonló női dj-ket.


Az árakat tekintve:


Tényleg helyfüggő, de a 200 az kb reális egy általad említett dídzsér1b@nc gázsija...

2015. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!