Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Justin Biebert meztelenül lekapták Bora-Borán? Fanok és ellenfanok mi a vélemény? Bejövős?

Figyelt kérdés

[link]


(van nekem teljesen heteró fiú haverom, aki egyszerűen meghal Bieberért, képes volt valahova Európa másik végébe kimenni, mikor ott koncertezett, és nem csak kamuheteró, tényleg sok éve stabil bnője van, soha nem pasizott, egyszerűen csak Bieber az isten ... nos más hogy van ezzel?


2015. okt. 9. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:

ha jól fordítom, akkor haláli a cikk, valahogy így van: ezúttal megmutatta, milyen anatómiát tartott eddig titokban :D hát ...


De az a gáz h én se tudom eldönteni h most akkor homo vagy simán csak metro, és a legheteróbb amúgy? sztetek?

2015. okt. 9. 17:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Csá, írtam privit.
2015. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!