Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bármi információ ESSEMM-ről?

Bármi információ ESSEMM-ről?

Figyelt kérdés
Leginkább régebbi dolgok érdekelnének vele kapcsolatban. :) de bármi érdekes story jöhet :)

2015. okt. 17. 15:06
 1/2 anonim válasza:
Személy szerint nem feltétlen bírom a gyerek zenéit, de 1-2 hallgatható. Kicsit proli nekem, semmitmondó ;de tényleg van pár száma ,ami akár jónak is mondható. Amúgy egy egyszerű parasztgyerek, szerintem normális lehet
2015. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

úgy tudom biszex, csak az "imidzs" ezt nem engedheti meg neki.

ha egy olyan ember, rapper akar lenni, aki sokak számára példakép szeretne lenni, akkor a legjobbját kell mutatnia és a legkevesebb támadható felületet.

főleg úgy, hogy azért elég kemény szövegeket tol.

szerintem ezt nem érezné még ő maga sem hitelesnek, ha felvállalná, hogy biszex.

amivel egyébként nem lenne baj, csak sokak szemében lenne más a róla alkotott kép.

de ez amúgyis magánügy, szóval nem kell ezt reklámoznia, de aki nagy rajongója az úgyis találkozik ezzel a hírrel, csak gondolom ő nem akarja ezt reklámozni.

amúgy tényleg egy cool csávó.

sokan gondolnák, hogy aki meleg vagy bi, az nem tud menő, férfi módjára viselkedni.

no, itt van az élő példa.

nagyon laza és jófej.

2022. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!