Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem nem egy extra...

Csak szerintem nem egy extra Zendaya Coleman?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná ki ő, ő volt az Indul a Risza c. sorozatból a barna hajú kissé barna bőrű csaj.

Na szóval mostanában agyon van sztárolva, főleg facebookon csak azt látom hogy mennyire gyönyörű meg nem lehet betelni vele. Hát úgy őszintén baromi sok smink van rajta, meg gondolom azért van ott photoshop is rendesen... De ezeket leszámítva is vannak sokkal szebb, bájosabb arcú sztárok, miért pont ő a legjobb? Vagy az én ízlésemmel van baj?



2015. okt. 19. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Manapság a legtöbb sztár nem egy extra. Rohadt egy dolog, de ez van.


Ami meg a szépséget illeti, elég átlagos.

2015. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát jobb, mint Bella Thorne.
2015. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Előzővel egyet értek.

Zendaya is átlagos, de Bella Thorne-hoz képest szépségkirálynő.

2015. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norcsi28 válasza:
45%

Szerintem érdemes ezt a 2 linket elolvasni róla

[link]

[link]

Valamint ott van a 20 legjótékonyabb sztár közt talán ezért kedvelik olyan sokan mert nem egy képmutató sztárocska.

2015. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Én nem szeretem
2018. máj. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos valamennyire egyet kell értenem. Amúgy azt tudom, hogy sokszor mutatkozik smink nélkül, szóval látni, milyen "valójában" de több okból is, egyáltalán nem kedvelem :( Szerintem is túl van sztárolva minden szempontból. Azt az egyet a javára írom, hogy sokat adakozik, segít rászorulóknak, szóval helyén van a szíve, de ezt elszámítva nem szimpatikus.
2019. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!