Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem segített Tóth...

Miért nem segített Tóth Gabinak a felkészülésben a Sztárban Sztár című műsor 3. Évadának 4. Showja előtt Kovács Kati?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 16:47
 1/8 anonim válasza:
100%

Én is azt néztem.

Lehet nem ért rá ..:)

2015. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, azért, amiért én sem segítettem volna. Mert Tóth Gabi elég taszító személyiség.
2015. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
SP kint volt külföldön mégis segített Adél-nak.
2015. nov. 1. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelessége segíteni, én teljes mértékben megtudom érteni Katit. Én sem segítettem volna.

A félreértések elkerülése végett; nem Tóth Gabival van baja. Teljesen mindegy, hogy ki kapta volna ezt a feladtot. Nem mindenki szereti, ha utánozzák. Mellesleg a Gabi-féle "produkció" inkább egy nagyon gyenge paródia volt. Nem lehet utánozni Katit, a körülményeket, a dalt. Nem lehet azt a hangulatot visszahozni ami '66-ban volt.


Egyébként az előző szériákban pl. Zorán, Presser, Katona Klári sem ment el, csak ezekből nem született szenzáció-hajhász bulvárcikk. Valamiről "kell" írni és szekálni valakit.

2015. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes Aradszky segített Csobot Adél-nek.
2015. nov. 4. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aradszky már csak így szerepelhet, mert van vagy 2 dala, az is 100 éves, rá meg már a fene sem kíváncsi.

Kovács Katinak meg több esze van, minthogy egy ilyen műsorban szerepeljen.

2015. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
57%
Kovács Kati nagyon "felkapott" énekesnő. Nagyon sok dolga van nap mint nap. Nem ért rá! Nem értem mi ebben a fura
2015. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert jól látja, hogy Tóth Gabi egy h*ye p*a.
2016. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!