Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 2016. január 12-én Tiniék...

Leonetta1 kérdése:

2016. január 12-én Tiniék jönnek újra Magyarországra?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne tudnom,mert nem voltam a Violetta Liveon és erre elakarok menni!!!

Előre is nagyon nagy KÖSZI!!!!



2015. okt. 27. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt hol olvastad?

Nem, nem lesz több.

2015. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100% hogy nem jönnek. Most vasárnap november 1-jén lesz az utolsó koncert Francia országban és utána vége, külön utakon folytatják. Nem tudom hogy ezt hol láttad de higgy nekem ,nem jönnek.
2015. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2015. okt. 28. 13:30
 4/8 Csenge225 válasza:

Elnézést de mind tévedtek

Tininek lesz 2016ban koncert turnéja és Magyarországra is ellátokat de csak Tini a többiek nem és nem Violetta Live lesz a neve

2015. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző ezt hol olvastad? Esetleg tudsz küldeni valami linket?
2015. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt honnan tudod?:O :)

Mondjuk én is hallottam ilyesmit:)

De jó lenne legalább Jorge jönne Tinivel :)

2015. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tininek lesz valamikor turneja..de nembiztos hogy 2016-ban.:) es az se biztos hogy Budapestre is j9n:) mondjuk nagyon jolennne:33 meg ha Jorge es Mechi is jonne,mivel ok is szerepelnek a filmbe amit most forgatnak:) meg nagyon.jo baratok:)
2015. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy olyat, hogy Tini tervez egy ,,magánturnét" és azt nyilatkozta, hogyha ez megvalósul akkor lehet hogy újra visszajönne Magyarországra!!! EZ IGAZ!!! Nemrég olvastam, de jajj annira jó lenne :-) !
2015. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!