Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek miért szeretik...

Az emberek miért szeretik annyira hardwellt?

Figyelt kérdés
A többi DJ-hez képest elég rossz zenéi vannak azért nem értem mi ez a nagy rajongás.

2015. nov. 2. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A művészet relatív...
2015. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a világ legjobb producer/DJ-je. Olyan bulit csinál, hogy meghalsz.
2015. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nehéz lehet lejátszani mások számait :DD Kb minden fellépése erről szól
2015. nov. 28. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Mások számait??

Esetleg hallgasd végig, mert a nagy részében a saját számai mennek meg azok amiket közösen csinált más dj-kel. Az igaz, hogy mások számit is lejátsza feldolgozva, de közel sem ez teszi ki egy fellépését.

2015. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond hogy a saját számai hallgathatatlanok szóval az is jobb ha más számait játssza le de az szerintem mindenkinek menne.
2015. nov. 29. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez már egyéni dolog,de ezt meglehet érteni ha neked nem hallgatható akkor nem, nincs mit tenni.

Tiëstot,Buurent, Martin Garrixet sem kedveled? Mert velük pl vannak közös számai.


Számodra kik a hallgatható dj/produkcerek?

2015. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hardwell számai hallgathatatlanok😂😂😂najo
2015. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ők a legjobbak: W&W, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, Blasterjaxx, Maurice West, Bassjackers, Don Diablo, Armin Van Buuren, Oliver Heldens és Vicetone.

Hardwellnek viszont csak az Off the hook nevű száma tetszik ami nem nagyon hasonlít a többi számához.

2015. nov. 30. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] <br>

[link]


Már lehet, hogy hallottad őket, van benne pár friss száma, plusz azokkal együtt dolgozva akiket említettél.

2015. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A survivors nem rossz, de én csak a többi dj-hez hasonlítom azért nem tetszik se a stílus se a legtöbb zenéje. A dj-k akiket felsoroltam véleményem szerint tehetségesebbek mégse futottak még be annyira mint hardwell.
2015. nov. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!