Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alan Rickman csak szerintem...

Alan Rickman csak szerintem egy őrületesen vonzó pasi?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=oDJXMU1QHUI

Teljesen megizzadtam tőle. Nem tudom megállni, hogy ne nézzem meg újra és újra. Egyszerűen lehengerlő, mennyire vonzó ez az ember.

Ugye, van rajtam kívül más is aki így gondolja? Vagy nekem ferde az ízlésem?

15/L



2015. nov. 17. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vonzó férfi! Nem egy tipikusan ,,szép" ember, de van benne valami különleges. Nagyon karakteres az arca, és összetéveszthetetlen a mimikája, a hangja... Szóval egyet értek veled. :)

22/L

2015. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép, de van kisugárzása ez tény.

Szerintem a tökélete akiben minden megvan az Marlon Brando. Nézz róla fiatalkori videókat youtubeon. 30 éves kirában amerika alfahímje volt.

2015. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Bocsi de nekem nem tetszik és nem túl vonzó, sőt... :/
2015. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most már csak volt :((((((


Nyugi, nem ferde az ízlésed, 20 éves vagyok és mindig is odáig meg vissza voltam tőle. Nem volt egy "szép" ember, de a kisugárzása, karizmája, na az felülmúlt sok mai férfiút. A hangja pedig maga volt a folyékony arany.

2016. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már csak volt :(


Kislánykorom óta beleremegtem ha a hangját meghallottam.

20/L

2016. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh...ne is mondd!Szó nélkül rávetném magam,ha csak rám nézne!(illetve,most már nem,mert ugye nem él)
2018. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ahh legszívesebben én is hozzámentem volna feleségül, ha abban a korban születtem volna,mint ő, na és persze angolnak. A hangja, az érzéki szája, a szemei, amikor nevet vagy mosolyog....olvasztós és bugyiba nedvezős :D
2020. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!