Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Yngwie Malmsteen >> hogyan...

Yngwie Malmsteen >> hogyan kell kiejteni?

Figyelt kérdés
köszi!
2010. márc. 21. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
ingvi malmsztín, de sok helyen így van írva a neve: yngwie j. malmsteen, itt értelemszerűen a j-t dzsének mondod. És igencsak megdobbant a szívem mikor láttam kiírva, kedvenc gitárosom!!! Szereted?:)
2010. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen!:))
2010. márc. 21. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tyűha!:) Ez is ritkaság, hogy ismeri valaki! Milyen zenéket szeretsz még? Mert sem a rockerek sem a komolyabb zenéket szeretők nem szokták szeretni.
2010. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is oadvagyok érte!!!Az a faszi egy "ufo"!!ezt jó értelemben mondtam. :)
2010. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kövér, egoista ZSENI!:D
2010. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tény, hogy sokan nem ismerik, de akiknek én eddig mutattam, azoknak mind tetszett:)

Egyébként főleg rockot szoktam hallgatni. Pl. Pantera még egy nagyon jó együttes, és ezt se ismerik/szeretik sokan.

Amúgy 20L :D

2010. márc. 22. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 19L vagyok, és az első válaszoló. A Pantera mondjuk azért ismertebb, bár nekem ők annyira nem jönnek be, de ügyesek. R.I.P. Dimebag
2010. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sajnos kevesen ismerik Malmsteen-t, itt sajnos a Tankcsapda meg a Depresszió a szint.

Jobb esetben - az igényesebb rockerek - pl. Pokolgépet hallgatnak, Kukovecz meg a Kalapács Józsi azért letett valamit az asztalra. Van még magyar zenekarok közül a Classica, meg a Krakatau, akik igényes zenét játszanak, aztán én többről nem is nagyon tudok.... :(

2005-ben voltam a pecsában Yngwie koncerten, hát nem voltunk túl sokan. Jól berágott valamire a málmsztín, erre még rátett egy lapáttal hogy megse tudtam számolni hány redbullt megivott, aztán elkezdett őrjöngeni... A koncert után a zenészek lejöttek, aláírást osztogattak, beszélgettek, Yngwie pedig felment a buszba, és magára záratta az ajtót. Semmi pénzért nem jött volna le, pedig az egész tömeg rá várt, nem az énekes és nem a billentyűs miatt maradt ott senki....

Egy bunkó állat.

DE HA GITÁRT VESZ A KEZÉBE, AKKOR Ő AZ ISTEN!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jó gitáros. :)
2019. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ingvi Málmsztín.
2019. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!