Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Oprah Winfrey milyen jellegű...

Oprah Winfrey milyen jellegű riporter? Inkább Mónika Show-szerű a műsora, vagy milyennek számít pesztízsértékben (nem nézőszámban)?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

ha ezt elolvasod akkor azonnal meg is válaszolod a saját kérdésedet.

ha mégse? akkor segitek-nem nincsen hasonló sem itthon.

2015. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, hogy sikeres, elismert, híres stb. De kiknek menő szerepelni a műsorában?
2015. nov. 30. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor ez egy másik kérdésed,mert az első arra vonatkozott,hogy van-e hasonló kaliberű nálunk?

kiknek "menő" szerepelni a műsorában?

egyáltalán odakerülni is rang,nagy elismerés,és ehhez nem elég az itthoni szereplőknek a semmilyensége....

2015. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem h van e hasonlo hanem csak probaltam elhelyezni egy skalan. De akar egy tudos is szerepelne?
2015. dec. 1. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:

természetesen.már jó ideje egyébként politikusok,sztárok,pénzemberek szerepelnek de ha például egy író aki nagyot durrantott a könyvébel? és a figyelem középpontjába került-akkor ő is simán szerepelhet.

hiszen sokan foglalkoznak vele.

a hölgy mellesleg kiváló empátiával képes "beszéltetni"és riporter van rengeteg-de ilyen kaliberű-egy sincsen.

nem véletlenül lett az aki.

valamit nagyon tud.

itthon talán a Liptai Claudiát,a Szily Nórát,és a Jakupcsek Gabriellát -ha nem is hasonlitom Oprahoz,de mindenképpen elismerem őket és képesek lennének szinvonalas műsürok meghatározó alakjai lenni.

(azért nem hasonlitom őket mert senkit nem hasonlitunk senkihez.felesleges)

2015. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom
2015. dec. 2. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!