Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ennek a berkinek krisztiának?

Ennek a berkinek krisztiának?

Figyelt kérdés
Miből van ennyi pénze?mondja már meg valaki nem arra az olimpikonra értem.

2015. nov. 29. 21:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mégis, kit érdekel ez? Ha ennyie foglalkoztat a dolog, akkor írj rá fészbukon. Úgyse fog válaszolni.
2015. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21-es, ha nem érdekel téged sem, akkor ezt a kérdést eleve figyelmen kívül hagytad volna :D


kérdező te meg tényleg nagyon durván agymosott vagy...mert hogy "azt mondta". én is mondhatnám, hogy milliárdos vagyok, mert teszem azt, kimegyek 1-2 évre dolgozni ausztriába minimálbérért, megveszem a legolcsóbb 7-es bmw-t, amire legalább 1 milliót rá kéne motorikusan költeni, de kinézetre meg felvágni tök jó. és nem kell azt mondanom, hogy egy fillér megtakarításom nem maradt, nyugodtan melléhazudhatom, hogy ó, ha akarnék, még 3 ilyet is vehetnék.


nekem ha lenne többszáz millióm, biztos, hogy nem járatnám le párszázezerért magam a tv2-n főműsoridőben...mert az egy dolog, hogy 3-400ezres gázsi jár nekik, cserébe meg az ország jó része egy ótvaros parasztnak tartja...


győzikére visszatérve szintúgy. legalább 10x visszavonult már a "showbizniszből"...aztán valahogy mégis csak visszaette a fene...mert hát ha olyan gazdag lenne, hogy fenn bírná tartani önállóan azt a látszatluxust, amit az emberek arcába tol, akkor nem kéne elvállania a szerepléseket.

ez ugyanígy igaz berkire is.

2015. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Gondolkozz már kérdező, az édes élet is mikor elindult jó ideig egy 50 m2 alatti lyukban lakott a nőjével meg a gyerekével, és kihúzható kanapén aludt. Csak akkor bírtak valami nagyobbacska lakást venni, mikor már jóideje a tv-nél voltak... A többi meg kamu, mint a hungarocell aranyrúdja..
2016. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De amúgy a legtöbb magyar celeb ilyen. Én egy osztályba jártam egy ilyen menő mai celebbel így ismerősöm facebookon. A médiában folyamatosan megy, hogy itt járt, ott járt, ezt csinált, azt csinált, a privát facebookján meg folyamatosan kölcsön kéreget sílécet, autót meg mit tudom én. Utána meg feszít a tv-ben, hogy ő ám síelni jár nagy jó dolgában.
2016. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!