Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi lesz VV Aurelio sorsa?...

Mi lesz VV Aurelio sorsa? Hány év börtönt kaphat? Börtönben van már?

Figyelt kérdés
Drogozás miatt elkapták ,de most nagyon el van tűnve mi lehet vele ugyan most ?

2015. dec. 1. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
De, majd pont ezért fogják lecsukni... még közembereket sem tesznek le ilyesmiért sokszor, akkor majd pont ezt. Max médiahirverésnek jó ez is, másnak nem.
2015. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
valszeg terelés lesz belőle
2015. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én ismerős köreimben is csuktak már le drogért embereket egyszerűen kizárt,hogy valaki ezt megússza szerintem. Nem egy celebecskét csuktak már le : Stohl Andris bandris,Damuka:D , Lagzika Lajcsika stb... !!!! Szerintem aki elkövet valami bűnt legyen az drogozás,rablás,ittas vezetés ,gyilkolás stb...-k akkor annak már nincs menekvés ha lebukik elkapják. A következmény úgyis börtön lesz !
2015. dec. 2. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

egyiket se drog miatt csukták le. A Damut nemi erőszakért.a Stohlt meg közüti baleset okozásáért.


Majd az ügyészség eldönti mi lesz, de szerinted, ha olyan komoly lenne az ügy, akkor szabadlábon védekezne? Szerintem az itt a képlet, hogy lebukott h drog van nála, ha nem éri el a hatóanyag a kereskedelmi mennyiséget, akkor nem lesz belőle ügy, mehet terelésre.

2015. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy őket nem drogért ,de azért hoztam fel őket kis csicska magyar celebeket mivel ők is elkövettek valamit és ismertebbek itthon . Én nem kívánok Acsuréliónak rosszat jó gyerek szerintem viszont amikor a tv-ben is benne volt a hírekben mondták,hogy állítólag elszórta a nyereményét akkor azt mondtam ez nem normális ennyit elszór fölöslegesen :O Szegénynek az apja is meghalt. Valamiért nagyon kikapott most az élettől. Szomorú pedig azt hittem nagy valaki lesz itthon lecsúszott a gyerek a lejtőn a felejtőn !!!!!
2015. dec. 2. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre most azt mondom van egy relative gyakran látogatott vidéki kisvárosban egy hotel ahova sok celeb/színész és politikus jár - barokk kisváros, többet nem konkretizálok, ebből tudni lehet kb. - szórakozni.


Na mivel itt dolgozom, láttam már igencsak durva dolgokat... egy-egy éjszakai tivornya alkalmával nem két fillért tapsolnak el, és bizony volt már, hogy nekünk, as zemélyzetnek, kellett egy-egy ilyen vendéget a szobájába vinnünk, mert annyira kész volt. Olyat is akiről napközben az ember azt hinnné, még a hangját sem emeli fel soha...

2015. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!