Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is egy nyomorék...

Szerintetek is egy nyomorék szardarab ez az SP?

Figyelt kérdés
egy igazi hülyegyerek.semmisicsn a szövegeiben.semmit nem ér a zenéje.de tegyük fel hogy hallgatható.szódával elmegy.nade hogy ez jöjjön mindenhonnan és az összes tizenéves kis pi.sa odalegyen ezért a lenyalthaju tirpák kis nyalókáért az már idegesítő.tiis így vagytok ezzel a lekvár gyerekkel?
2010. márc. 21. 22:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy hogy lett ekkora sztár? A dalait nem ő írja, nem énekel jól. A zenéi (mármint a dalok zenéi) talán még elmennek (nem hallottam sokat, ezért nem állítom biztosra!), de a selypítős éneklésétől a falra mászom. Most ez valami új divat, hogy mindenhova selypítős emberek kellenek? Ha bekapcsolom a tévét, abban is minden híradóban, sorozatban és fene tudja miben ott selypítenek. Ne értsetek félre, én is raccsolok, elég bajom van nekem abból, de istenem, mire jó az, hogy bemész a híradóba, és senki nem érti a híreket, mert nem vagy képes normálisan elmondani?!
2010. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom, hogy igazából ezek az sp anti fitness vagy mi a Tóth Gabi meg ezek BUTÁK és butát csinálnak a fiatalokból. az afc-t meg betiltanám a fenébe. Magyarországon ezek lennének a sztárok. Végre kimúlt már a Győzike. az is durva volt a gyerekektől ezt lehetett hallani csak hogy dicsák buksi. vagy mi. szégyen a sztárságuk
2010. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem inkább fos az az ember!!!!
2010. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

szerintem te egy "SP" fan vagy aki ha leirja eezt a kérdést ugy néz ki mintha utálná pedig nem.

és csak más véleményét szedi ki.

És szidja magába őket.

2010. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
azt hiszel barátom amit akarsz....szived joga..
2010. márc. 23. 21:47
 16/19 anonim ***** válasza:
kis nyomoronc, gagyi gépdalok, semmitmondó dalszövegek...
2010. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy egy árva kanyit sem adnék az embrért, de még a zenéjéért, ha azt zenének lehet nevezni!
2010. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

Gyerekek én szeretem SP-ét :D! És tudjátok miért? Mert akkora jókat tudok röhögni rajta mint egy idióta tinisztárocskán sem. De most komolyan! Tudtok nekem még egy olyan sztárocskát mutatni, aki nála nevetségesebben adja el a szarját? Pl a kép maradsz klipje. Az olyan szinten botrány, h csak röhögni lehet rajta. Az a tánc, a droidmozgás, a hamis "ének"... akárhányszor meglátom azt a klipet kitör belőlem a röhögés. Meg ez a ne add fel klip is... az a koreográfia odab.asz keményen a rekeszizmoknak.

Az összes magyar sztárocska iránt mérhetetlen szánalmat érzek és miattuk kb le tudnám tagadni azt is, h magyar vagyok, de SP... na ő már olyan szinten szánalmas, h vicces. Mint a szar viccek. Azon röhögsz, h mennyire szar.

SP kedves ha véletlen ezt olvasod könyörgöm továbbra is ilyen végtelenül szar koreográfiákat csináljatok mert írtó jókat szoktunk röhögni rajtad a lányokkal!

2010. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Veszett el kéne altatni!!!
2010. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!