Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legjobb magyar színész/sz...

Ki a legjobb magyar színész/színésznő?

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát színész szerintem Dolhai Attila egyértelműen (operettszínész)

És színésznő pedig Janza Kata (szintén operettszínész)

2015. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon-nagyon realtív. Attól függ, színház, vagy filmek, prózai, vagy zenés. Én leginkább a zenés színházat kedvelem, és igen, ahogy az előző válaszoló mondta, Dolhai Attila és Janza Kata (is) kiemelkedő színészek:)
2015. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szabó Irén
2015. dec. 16. 18:13
 4/6 A kérdező kommentje:

akarom mondani...szerintem. Ezt kihagytam mert szívesen elfogadok tovàbi válaszokat is.


:-)

2015. dec. 17. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom nagy Szabó Irén fan vagy. Kb. minden 2. kérdést te írod a színház kategóriába, és mindig odaírod, hogy Szabó Irén a legjobb. Jártál már máshol, láttál már másokat? Majd ha minden színházban voltál, és minden magyar színészt láttál, akkor esetleg eldöntheted hogy a te véleményed szerint ki a 'legjobb'. Nekem csak kedvenc színésze(im) vannak, de nem azt mondom hogy a legjobbak, hanem azt, hogy a kedvenceim. Remélem érted mire gondolok.
2015. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na jó ezt én írtam el énis kedvencre gondolok,de az utolsó honnan a jó égbòl szedi, hogy minden 2.kérdésre ezt válaszoltam?


Okè, tudom hogy én irtam, de csak mrrt előbb járt a kezem mint kellett volna. Szoval, ne szálljon rám ezért senki, tudok róla hogy enyhénszolva világgá kürtöltem, és igen,jártam már más színházban, láttam más szinészt is de a véleményem megmaradt.

2015. dec. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!