Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz hogy Adam Sandler igazábó...

Szemüveges kérdése:

Igaz hogy Adam Sandler igazából egy annunaki?

Figyelt kérdés

Joshi Barát azt Állítja hogy több színész is annunaki eredetű, de ezt a Svédek eltitkolják. Adam Sandler is annunaki, és a filmjeivel csak megjátsza hogy intelligens, közben igazából rejtett hullámokkal csak ostobaságot juttat el az emberek tudatalattijába, film művészetként álcázva azt.

Állítólag többen is próbálták már leleplezni őt, pl Tom Hardy, ezért kapott szerepet büntetésből a Mad Max-ben.

Mi a véleményetek. Vajon Tényleg igaz az egyik legnagyobb nevettetőről, hogy idegen eredetű és nem ember?



2015. dec. 15. 13:50
 1/9 anonim válasza:
Pfu öreg.Félek.Annunakik mindenütt.Nagyanyám a leghyanúsabb.
2015. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Joshi Barát is "annunaki", régi műsorában láthattuk ahogy rejtett hullámokkal ostobaságot juttat el az emberek tudatalattijába, csak azok az emberek rá 5-10 másodpercre még ostobábbak lettek.
2015. dec. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez elég valótlannkak hangzik. Joshi Bahrát nem annunaki, ezt mindenki tudja. Ne beszéljünk már badarságokat jó!
2015. dec. 19. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne kérdezzünk már badarságokat jó!
2015. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi ebben a badarság? Inkább ne szólj hozzá ha nem tudsz komoly véleményt alkotni.Nem értem miért nem lehet semmit komolyan venni?
2015. dec. 20. 00:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én kérek elnézést és reménykedek benne hogy az elkövetkezendő 5-10 évben kapsz komoly választ erre a konkrétan komoly kérdésedre.
2015. dec. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Soha nem késő. De tiszteld meg a kérdezőt hogy adsz egy racionális választ a kérdésre, vagy inkább tartsd magaban ha nem tudsz komolyan venni egy ilyen fajsúlyos témát.
2015. dec. 20. 20:03
 8/9 anonim válasza:
Persze, hogy annunaki! Maga el is mondja, csak a sok ostoba agymosott birka popcorn evő nem veszi észre!!!4! A Kismenű című néépbutttito "vígjátékba'" mondja, idézem: "Igen az vagyok!". Kell ennél több bizonyíttték? Adam Sandler (aki a KFC-s népmérgező szenny, Sandler ezredes leszármazottya) az annunakik terrohibridián fajának letéteményesei, azaz ők maradtak itt a FÖLDÖN a zaranyé' és a csokapik gabonapehelyért! Adam Sandler filmjei kiszipojyozzák a pénzedet amit a tudjukmilyen bankok amúgy is megvágnak, és abból vesz cshokapikot, amit az idegen cimboráinak küldd fénypostával a távoli Rezeda utcába! Én azt javasolom, hogy ilyen "hálivúdi" agyfaló réteg-borzalmakra még gondolatban se menjen el, mert a rezonancia miatt még az is segíti inverz módon a világroncsolókat! Éljen az ellenállás! Éljen Kovács Béla bá'!
2016. jan. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennél nagyobb badarságot még életemben nem hallottam. :D
2016. jan. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!