Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ahhoz, ahogy...

Mit szóltok ahhoz, ahogy Kiszel Tündét nem engedték be a rendezvényre?

Figyelt kérdés

Személy szerint én jó nagyot röhögtem, hogy végre valahol megmondták neki a frankót, hogy egy lúzer és semmit nem ér a bőre.

:-DDD


2010. márc. 24. 14:58
 1/4 anonim válasza:
A juj.hu szemétparaszt mindenkivel, nem is szeretem őket mert ízléstelen amit csinálnak, viszont ezen a kiszelen jót röhögtem.
2010. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a rendezvény szervezői saját magukat is lejáratták ezzel a történettel, mert még ha Kiszel Tündét nem is akarták meghívni, akkor is el lehetett volna ezt intézni ezt normálisabban vele, nem ilyen megalázóan és durván.

Kiszel Tünde pedig jó lenne ha kicsit magába nézne néha, tényleg megéri-e ez neki, hogy így lejáratja magát (nekem égett volna a bőr a képemen...), olyan rendezvényre akart bemenni ahová meg sem hívták (sok ilyen rendezvény van ahová csak meghívóval mehet az ember, és akkreditálni is sokhová kell, attól h ő Kiszel Tünde, ő sem kivétel...), évről évre egyre szánalmasabb amit művel, semmit sem tud felmutatni ezen kívül (bár ő ezt nem is bánja, a lényeg h foglalkozik vele a média, és a naptára is jól fogy - őt az nem zavarja h sokan azért veszik meg h megszívassák azt akinek odaadják ajándékba, stb)

Egyébként én csak azt nem értem hogy neki miért volt ennyire fontos hogy bemenjen arra a rendezvényre? ha meg ennyire fontos volt neki miért nem intézte el a meghívót normálisan? ha meg nem hívták, akkor miért erőszakoskodik ennyire h mégis be akar menni? ez annyira szánalmas.

2010. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
...en mindig azokat vedem akiket megbantanak,megalaznak ....mert nem szeretem mikor megalaznak valakit.ANETTKAT is mikor megalaztak musoraiban....sajnaltam.....de azt o kereste...KISZEL TUNDE is gyakran keresi a megalazast...sajnalom neha.....de reszben taszit is azzal hogy mennyire bekepzelt es az allando reflektor fenybe kerulesert barmire kepes.NEM ERTEM HOGY NEM JON RA HOGY SZERENYSEGGEL TOBBRE MENNE,SZIMPATIKUSABBA VALNA......de ez csak az en szereny velemenyem:-)
2010. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tették,legalább most Tüncike megtudja,hogy nem ő a világ közepe.Baromira elvan magától szállva,ahogy néztem egy-két interjúját.

Fura volt,hogy először azt mondta,hogy jött erre a tök jó partira,aztán mikor kiderült,hogy nem mehet be,akkor a buli egyből nem volt neki megfelelő színvonalú.Ehhez már tényleg nagy arc kell.

2010. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!