Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted nem szánalmasak...

Szerinted nem szánalmasak ezek a rajongók? Tegnap mutatták a Fókuszban, hogy rohannak a Robert Pattinson autója után sikoltozva meg hasonlók. értem szegény srác miért egész nap a lakókocsijában ül :D

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kinövik

de tényleg félelmetes!

Amúgy múltkor pl.SP lépett fel vmi áruházban,és ott is ugyanaez a hisztéria volt.Annyira ráizgultak a dologra,h.taposták egymást össze-vissza,egy kiscsajnak a nagy hevületben beleakadt a haja a mozgólépcsőbe,és eltört az orra.:O:O

Szóval nem kell a hülyeséghez külföldi sztár..

2010. márc. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmasak.
2010. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is szánalom... Bezzeg én nem tudok ott lenni. :( Ha ott lennék, tuti nem csinálnám ezt. :/
2010. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

nemrég válaszoltam pont egy hol van és hol alszik ez a gyerek ezt be kell másolnom ide!


Lepontozhatsz nyugodtan, de igazán békén lehetne hagyni már szegény pasit szerintem lassan egy idegi roncs lesz az ilyen kis visító csajoktól sőt szerintem be fog kattanni! Azelőtt a rádióban hallottam, hogy már kezd a füle romlani annyit visítoztok és hiába védte egyszerre 5 testőr mégis elütötte egy taxi, mert pont a rajongó kis csajsziktól menekült! Nekem nem tetszik nem szeretem sőt nem is férfias számomra, de komolyan mondom, h sajnálom szegény csávót!

2010. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is.Tegnap voltam forgatáson és nem sikítottam,nagyon szeretem de azzal hogy elkezdenek sikítani csak lassítják a munkát mert belehallatszódik a filmbe.Azt akarjátok hogy fáradt legyen mert 80* fel kell venni egy részt a sikítások miatt?tegnap a mentőautó jött a közelbe és amiatt is lekellett állniuk egy ideig.és ha valaki menne forgatásra akkor ne sikítson és ne vakuzzon légyszi!!!
2010. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok.tegnap amúgy fegyelmezettek voltak a rojongók és ha valaki sikított vagy vakuzott a többiek rögtön leállították:)
2010. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!