Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ricky Martin bevallotta, hogy...

Ricky Martin bevallotta, hogy meleg. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 30. 10:25
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

ezt még csak most adták írásba???


amúgy engem nem érdekel, ha valaki meleg, csak ne előttem, meg ne a világ előtt mutogassa, feltűnési vággyal..


ha meleg, az ő dolga.. az, hogy R.M. a villáján belül kivel kavar, kit érdekel, a zenéje elismert, van aki szereti, van aki nem, kész.


nekem semmi bajom vele.


undosztrész

2010. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése volt :-)
2010. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
ez kb.5 éve tudható
2010. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondott ezzel semmi újat...
2010. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ezt mindig is tudtam. Most komolyan volt aki meglepődött?
2010. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szóval Ti ezt mind tudtátok?! Dehogy tudtátok, inkább csak hallottátok, hogy mások sejtik. Mivel külsőleg ezt semmi nem árulta el róla, így csak a pletykára lehetett hagyatkozni.


Én inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy másképp ítélitek-e meg ezután? Esetleg van olyan rajongó, aki emiatt kiábrándul belőle?

2010. márc. 30. 16:24
 7/20 anonim válasza:
100%

Tudtam.

Szerintem egy férfi egyedül nem vállalna be egy gyereket. Főleg nem béranyától.

2010. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Szerintem egy férfi egyedül nem vállalna be egy gyereket. Főleg nem béranyától."


De hisz férfi!:)) Nem azt mondta, hogy nem férfi hanem, hogy meleg.-:)

2010. márc. 30. 16:55
 9/20 anonim válasza:
100%

Én egy szóval se mondtam, hogy nem férfi. Arra céloztam, hogy a mai világban szinte kizárt, hogy egy férfi bevállaljon olyat, hogy béranyától legyen gyermeke (példák vannak, természetesen. S nem melegség az oka, olyan is van).


De egy olyan férfi, mint ő, aki nők bálványa, s így legyen gyermeke... több, mint gyanús.


Amúgy nem érdekel, hogy milyen a szexuális orientációja.

2010. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én most tudtam meg 2 perce, hogy bevallotta!


Nagyon örülök neki! Biztos megkönnyebbült :)))


Én nagy Ricky rajongó vagyok, hosszú évek óta sejtettem, hogy meleg. Pár éve már tudtam is, szóval engem nem lepett meg. Viszont nagy örömmel tölt el, hogy végre nyíltan vállalja!


Én imádom, nagyon tetszik a stílusa, az ötletei a zenéje... Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Nem zavar, hogy meleg, régen is tudtam. Szerintem észre lehet venni rajta. Bár nyilván sok embert megzavart az, hogy olyan latinos-spanyolos szóval lehet annak tudták be, és nem is gondoltak a melegségre :) Nem tudom.


Egy szó, mint száz Viva Ricky Martin!

2010. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!