Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szirmai Gergőnek mi baja van...

Szirmai Gergőnek mi baja van Palvin Barbarával?

Figyelt kérdés
Volt ennek valami előzménye?

2016. febr. 20. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Mit mondott róla és melyik videójában erről még nem is tudtam?!!! Meg adod annak a videónak a címét amiben rosszat mondott róla?
2016. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Bocs hogy válasz helyett kérdezek csak nagyon szeretem Barbit és nagyon érdekelne hogy ez mikor és hol volt:)
2016. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=JarMGTKr3zY


6 perctől nézd


Amúgy más többször is szóba került nála Palvin Barbara, de arra már nem emlékszem, hogy konkrétan melyik videóiban. :)

2016. febr. 27. 19:02
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Kösz:) hát nem tudom elég cinikus volt de szerintem csak poénkodott egy kicsit:) de azért én is kiváncsi lennék más véleményére is!:)
2016. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs mit.

Igen, csak poénkodott, de már többször is előfordult, és kíváncsi lennék az előzményére is, hogy mivel kezdődött ez. Jó lenne tudni, hogy melyik videójában említi először. :)

2016. febr. 27. 19:54
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

De szerinted most azért poénkodott vele már több videóban mert valami baja van vele?

Ezt lehet Gergőtől kéne megkérdezni mert látom már egy hete fent van a kérdésed de még senki nem tudta a választ:)

Egyébként Barbi nem valami okos lány tényleg, de épeszű ember nem utálja őt annyira egy jófej szuperédes lehengerlően gyönyörű angyalka maga a vidámság és a fény:)

2016. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint értettem azt, hogy "baja van" vele, csak gondoltam mégiscsak van valami konkrét ok, ami miatt sokszor poénkodik rajta.
2016. márc. 1. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Aha értem, azon hogy Gergőtől megkérded már gondolkodtál?

Mert szerintem másképp nem kapsz választ meg engem is érdekelne az ok:)

2016. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Egy meleg srác minek kedveljen bárilyen modellt is?
2016. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

He? Gergő miért lenne meleg?

MIvan?:DDD

2016. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!