Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kállay-Saunders András meleg?

Kállay-Saunders András meleg?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa a viselkedése a gesztusai ahogy egy mondatot nem tud határozottan végigmondani, olyan pipogya mulya srácnak tűnik. Meg az a hiszti is amit a múltkor levágott a dalban a bakija után. Nem volt férfias egyáltalán. Állítólag együtt vannak Tolvai Renivel. Mégsem mutatják jelét sem ennek. Múltkor is egy műsorban szerepeltek, és egymáshoz sem szóltak. Én már nem tudok másra gondolni csak arra, hogy a saját neméhez vonzódik.

2016. márc. 15. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy valaki "mulya", vagy pipogya, nem lesz meleg. Vagy szerinted minden hetero srác rohadtul férfias és macsó? :)

A Tolvai Renivel való kapcsolatuk tényleg kamu, de nem hiszem, hogy meleg lenne.

2016. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
72%

Remélem! :)

17/f/m

2016. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a szakértője a Kállay-Saunders-témának, de nem hiszem, hogy a melegség és a pipogyaság összefüggne. Amúgy nem tud határozottan végigmondani egy mondatot? Nem tudom, mire gondolsz. Szerintem ahhoz képest, hogy pár éve nehezebben bezsélt magyarul, elég magabiztos. New Yorkban élt évekig, még ha félig magyar is, a hangsúlyán, kiejtésén eleinte érződött, hogy nem ezt használta elsődleges nyelvként. Te mennyire lennél vagány gyerek New Yorkban angolul?
2016. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!