Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem szeretem Nicki...

Csak én nem szeretem Nicki Minajt, Rihannat, Draket, es a hasonlo jellegu eloadokat?

Figyelt kérdés

Gusztustalannak gondolom a folyamatos twerkelest, fenekuk peniszhez valo nyomasat, szexualis megjeleneseket a videoklipekben, illetve a zenejuk lyricsjenek a merhetetlen alparisagat.


Csak szerintem szomoru dolog ez, hogy ezek a mai "elterjedt, s szeretett" eloadok?



2016. márc. 16. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Rihannának van egy-két jó száma, és régebben baromi jól nézett ki. :)
2016. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 egyetertek, regebben voltak jo szamai, de manapsag mindel eloado ilyen iranyba tolodik el sajnos h twerk es stb..
2016. márc. 16. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, Rihannát szeretem, de a többieket nem, de sokszor én is szívesebben hallgatok Guns N Roses-t vagy más, hasonló előadókat. De hé,a mai előadók között ott van Adele, na ő tényleg nagy tehetség. :)
2016. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak te nem szereted. Én sem.
2016. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nicki Minajt én se szeretem nagyon. De Rihanna és Drake nálam nagy kedvenc. Folyamatos twerkelés? RiRinek egy olyan videóklipje van amiben twerkel, de mindegy...
2016. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem csak a twerkelésről van szó. Tagadhatatlan, hogy Rihanna nem elhanyagolható részben a magamutogatásból és a vonaglásából él...
2016. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!