Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szoktak Hollywood-ban jótékony...

Szoktak Hollywood-ban jótékonykodni a színészek, rendezők, nagy filmstúdiók?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 18:19
 1/3 gnoomage ***** válasza:

Szoktam hallani ilyenekről, bár nem lehet tudni, hogy a felhajtás miatt csinálják e, vagy csak szeretnének jót tenni...


De rengeteg színész megy be gyerekekhez a jelmezben és előadnak jeleneteket... Jack Sparrow, pár középkori film főhőse(nem jut eszembe a nevük:D) stb...

2016. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, allandoan.


Ha van kedvenc szineszed jutubon beirod a nevet meg 'charity' es talalsz egy csomo ilyen videot.


Lattam Robert D.Jr bemenni valami korhazba, a gyerekek meg amultak, hogy uuuuu Vasember :)


Lattam Arnoldot a tankjat reklamozni es gyerekek mehettek vele, Mark Walhberg meg egy helyi gyorsetterem lanccal van kapcsolatban es a hatranyos helyzetueket probalja segiteni penzzel, hogy bejussanak felsooktatasba.


Jah, es akkor ne is emlitsuk a jotekonykodas "kiralyat", Keanu Reeves! Utana olvasol es lehasalsz miket csinal! Az egyik forgatason megtudta, hogy a diszletes csavo felesege rakos vagy mi es adott neki egy $20ezer dollaros csekket hogy besegitsen az orvosi koltsegekbe. A Matrix egyik reszen keresett bevetelet szetosztotta a special effektes es a kosztumos kollegak kozott, allitolag kb. 75 millio dollart.

2016. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen. Ott nagy hangsúlyt helyeznek erre. Örökbefogadás, anyagi támogatás, jótékonysági bál, fellépés, végrendeletbe foglalás, stb.
2016. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!