Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is idegesitőek és...

Szerintetek is idegesitőek és akár csúnyák a magyar youtube-os beauty vloggerek?

Figyelt kérdés
kb egy normálisat sem tudok mondani. Talán Szilvia, ő tényleg szép és izléses videókat csinál. De ő pl nem olyan népszerű mint a Móni az idegesitő fejével, meg a hülye unalmas videóival. Vagy Anna a hülye hangjával, meg a kamu nyeremény játékkal. Tamara szörös honalj. Talán még Fruzsi is oké. De külfölgi beauty guruk annyira szépek, nem hiszem hogy M.o-n ne lennének hasonlóan szép lányok akik ezzel akarnak foglalkozni

#YouTube #beatyguru
2016. ápr. 2. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A Móninak tényleg elég nyomott feje van, a többit nem ismerem.
2016. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 2. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek azért sikeresek, annak ellenére hogy kevésbé szépek, mert ezekkel az emberekkel tud azonosulni az átlag néző. Az átlag meg tudjuk jól, nem kiemelkedően szép. Aki kiemelkedik külsőre, teljesen mindegy mit ken magára, akkor is szép marad.


Ezek az emberek meg valódi változást tudnak bemutatni egy termékkel, mert egy szép ember, egy 30000 ezres smink után is szép marad, egy átlagos külsejű emberen pedig lehet látni a változást.


Biztosan vannak szépek, akik ezzel foglalkoznak, csak szerintem rájuk kevesebb igény van, pont az azonosulási probléma miatt.

2016. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még valami:

Ezekhez a videók elkészítéséhez azért kell tudás, valamekkora tehetség, marketing, jól kell tudni kommunikálni, törtetni kell, és valószínűleg ezekben az emberekben van meg ez.


Egyébként a külföldiekre rákerestem, és őket sem mondanám kifejezetten szépnek, 1-2-t találtam a 25-ből...

2016. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, hogy nem kell hogy kiemelkedően szépek legyenek. De egyesek (konkrétan a legnépszerűbbek) úgy kenik magukra a cuccot, mint a kenyérre a vajat.Nem gondolkoznak jól néz e ki, vagy mennyire káros a bőrnek. Végeredményként gyakran csúnyábbak mint valójában. Ahogy emlitettem Szilva és Bebita Bonita pl tényleg ügyes és tehetséges. De mit kezdjünk egy ilyen Mónival? Egyértelmű,hogy a kinai oldalak ösztönzik a videózásra, ahonnan kapja a sok ingyen szir-szart.A youtube-on kivűl nincs melója, suliba se jár.
2016. ápr. 2. 22:31
 6/6 anonim válasza:
Nemtom. Én bírom Viszkok Fruzsit, Followannát, és Aviana Rahl is az egyik kedvencem...
2016. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!