Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nádai anikó és baukó éva,...

Nádai anikó és baukó éva, valamit nem értek?

Figyelt kérdés

tudom a vv4 már régen volt,deazóta is rengeteg kommentet láttam mindenki az anikót isteníti,évát leszolják.komolyan nem értem hisz olyan undoritóan tudott kiabálni,meg szanikával ujjaztak meg meztelenkedett és könyörgöm beöltözésnél csingilingnek öltözött mint egy kislány ráadásul mindig mással barátkozott aki kiesett,ezért kapta a feketeözvegy nevet.és miért kell évát bbévához hasonlitani örökké,hiszen teljesen választékosan beszél,hirbemondonak is jobb volt mint aniko,történelem évszámokat évek multán is felsorolta,intelligens,tanulóhéten is végig ötös volt,de még azt a hetet is elvették tőle és anikót választották győztesnek mert sokat javitott a jegyein.

katonahéten még alekosznál is humorosabb volt.és évát mondták iszákosnak mikor anikó mindig alpárian viselkedett ha berugott,nem tudom mit esznek rajta.politikahéten is undoritó volt.sőt általában kötözködős és éretlen.provokálós volt.éva mindig csak védekezett mert folyton támadták.soha nem provokált senkit.mindenki jobban szeretianikót ,valaki felsorolná az indokokat hogy miért?


2016. máj. 8. 08:05
 1/4 anonim válasza:
89%

Mert Anikó a napraforgó :) Kis cukilány, aki mindenkinek tetszik, közben meg egy...

na de komolyan:


Nyilván Évának és Anikónak is voltak szimpatikus tulajdonságai, meg nem túl szimpatikusak is. Azért a hosszú bezártság mindenkiből mást hoz ki. Nem védem az Anikót, de azért az Éva is volt trágár elég sokszor. Nőként eléggé lealacsonyította magát mindegyik. Meg hát tényleg, sokat ivott, és olyankor mocskos volt a szája. Én személy szerint egyiknek sem szurkoltam, és meg merem remélni, hogy a hétköznapi életben azért normálisabb mindegyik, mint a műsorban volt.

2016. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Anikó férje az RTL-nél dolgozik. Normálisan vezet műsort. Még Éva a BeleValó Világot sem tudta pedig egy 20 perces műsor volt. A vonyításával meg a kisugárzásával most az Édes Életben is szörnyű.
2016. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval anikó férje miatt vezethetett müsort,protekcio,nem értettem miért őt és bécit választották először,mikor éva sokkal vlasztékosabban beszélt és rögtönzött a riporterkedéskor is.na lehet hogy mindkettő volt részeg,de anikó jozanon is provokálta és kötözködött,éva meg csak védekezésből volt olyan mert mindenki támadta,egyszer meg is rigatták.jó feladom védjétek az anikót.még az érettségije se volt meg,nemhogy évszámokat tudta volna a kis lezbi ujjazós.ha majd észérves indokokat kapok akkor elismerem és elnézést kérek amiért tévedtem.
2016. máj. 8. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Anikó egyszerűen okosabban taktikázott mint a műsorban, mint az életben. Éva olyan károkat okozott magának a VV szereplésével, hogy azóta sem tudja kiheverni. Éva szerintem is emberibb, de ha az érvényesülésről van szó, bizony anikotol kell leckeket venni.
2021. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!