Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tanult és most mit dolgozi...

Mit tanult és most mit dolgozik Gáspár Győzike illetve Berki Krisztián. Csak mert érdekes mennyi cashük van?!? Ytn videóvan néztem durván a 3 kocsija ára 1 milliárd+ (győzike)

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

"– Tatabányai bányászgyerek vagyok, és a foci miatt kerültem az egyik fővárosi kollégiumba. Akkoriban jöttek be a külföldi márkás holmik, úgyhogy ezekkel kezdtem el bizniszelni. Abban az időben én a korosztályomhoz képest jobban tudtam keresni – mesélt egyszer a kezdetekről.


Ám a folytatásról már kevesebbet tudni. Az nem titok, hogy egy tatabányai étteremben dolgozott pincérként, majd egy motoros cégnél volt kereskedelmi vezető, és végül ezt az állást hagyta ott a Fradi igazgatói székéért. De hogy mikor és miből lett milliomos, az nem világos. Bár cipőüzletéről is gyakran hallani, biztos nem ez jelenti az egyetlen bevételi forrását.

– Több üzleti érdekeltségem van, köztük Amerikában is. Nem nagyon van az életnek olyan ága, amiben nem lettem volna benne, kezdve az ingatlantól a sporton át egészen a felsővezetésig. Jó üzleti vénám van – nyilatkozta ennek kapcsán kissé titokzatosan Berki."

[link]

2016. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" 3 kocsija ára 1 milliárd+"


Azért egy ferrári vagy egy bently nem 200millió.


hakniztak, befektették, és minden kiskaput megtaláltak amit lehetett.

2016. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* elhiheted, hogy nem 100e-ért forgatták a győzike showt évekig, celeb vagyok ments k innen is hozott egy rakás pénz, + a haknik.. lemezeladásokból is jött pénz
2016. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy ezeknek a töredéke az övé ténylegesen, a nagy része a szponzoroktól van kölcsön, mint a bérautók is. Ezek tudatosan gazdagnak beállított emberek, a valós vagyonuk teljesen más. Az irántuk érzett gyűlöletből és ellenszenvből élnek, mert akit utálunk az mindig közszájon van, azt nézik, arra kattintanak. Lufiemberek, de kevés a ténylegesen mögöttük álló saját pénz.
2016. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyik sem tanulta agyon magát , az biztos.

szerintem minden ember a maga sorsának kovácsa. én nem szoktam irigykedni mások vagyonára. általában tesz érte az ember, ha csak otthon ül és vakarja nem lesz sosem gazdag. ezek az emberek is valószínűleg hoztak pár jó döntést ,majd ha kaptak felkéréseket nem utasították el.

persze engem is zavar,hogy akik tisztességesen tanulnak és dolgoznak sosem lesznek gazdagok. de sokszor még a létminimumon sem tudnak élni.. de ez van.

2016. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mennyi pénzük van? Berkit szponzorok támogatják, Győzike meg sok bodzát szedett.
2016. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Győzike eredetileg hentes. Úgy tudom már az apja sem volt szegèny ès befutatta őt a romantic-kal és a kèt remek hangú lány segìtsègèvel, akik legalább tudnak ènekelni, de nem tudom tutira ez utóbbit, nekem is csak mesèltèk.

Az igazi áttörèst a Győzike Show hozta meg, ez egyèrtelmű, ráadásul főműsoridőben adták.

De ez sem volt elèg, le is bukott, hogy adót csal meg stb, ki is rugták azt hiszem az RTL-től, de a csicska mèdia azóta is foglalkoztatja továbv mindezek ellenère.

2016. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!