Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi annak a lánynak a neve,...

Mi annak a lánynak a neve, aki az Árkád reklámban van?

Figyelt kérdés
Van egy Árkád reklám, ahol egy szépészkedik a tükör előtt, majd megfordul és kiderül hogy egy kislány, aki felnőttként érzi magát és egy szalmakalap szerűség van a fején. Mi ennek a lánynak a neve? (az idősebbnek, nem a kislánynak)

2016. jún. 2. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Gizinek hívják.
2016. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Régebben ő szerepelt a reklámokban, rá gondolsz? [link]
2016. jún. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2016. jún. 6. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, hogy ez a Gizi, a Józsi felesége.
2016. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok!
2016. jún. 7. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes válaszokat vársz? Most komolyan, ki fogja itt megmondani neked, hogy mi a lány neve? S egyébként, ha kiderül, hogy Luc Gizinek hívják, akkor mi lesz? Úgy sincs esélyed nála!
2016. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hahaha! Esélyem??? Nem azért kérdeztem meg, házas vagyok... Semmi közöd miért kérdeztem meg, de ha az ember nem tudja a választ akkor nem ír hülyeséget, hanem nem ír semmit! Ez ennek a gyakorikerdesek.hu-nak a lényege, ennyi erővel én is oda írhatnám minden kérdéshez hogy "nem tudom". Azzal pedig nem jutna a kérdező egyről a kettőre.
2016. jún. 10. 17:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok magyarázkodni egy ilyen kis féregnek mint te, látszik hogy te sem álltál sorba kétszer mikor az észt osztogatták! Semmi közöd hozzá, hogy miért tettem fel a kérdést. A hozzád hasonló élőlények teszik tönkre ezt a haldokló társadalmat, látszik hogy egy semmirekellő kis takony mitugrálsz kölyök vagy, inkább menj ki az út szélére és ott szólj anyádnak, hogy tanítson egy kis jómodort, és ha végeztél verd ki egy minecraft-os karakteredre, hallgasd meg az esti mesét és takarodj aludni, mert holnap óvoda, te kis porbafingó senkiházi!
2016. jún. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!