Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Johnny Depp, Jack...

Szerintetek Johnny Depp, Jack Sparrow szerepével tudott a legjobban azonosulni?

Figyelt kérdés

Johnny az egyik kedvenc színészem. Mindig is a különlegességéről volt híres, sose volt olyan mint a többi híresség. Talán különcnek mondható, aki öltözködésével szerénységével hívta fel magára a figyelmet. Viszont az utóbbi években kissé megkopott a varázsa sokak szerint. Bàr én ezt nem látom. Ő is idősebb, nem várhatjuk el, hogy örök fiatal maradjon.DE! Nem mondom, hogy nem tehet róla. A sok pia megteszi a hatását, meg ugye most a válási ügye is. Meg a botrányok Amber-rel. Amit én NEM HISZEK EL!

Na de nem is ez a kérdés... hanem az, hogy az utóbbi időben kb úgy öltözködik mint Jack Sparrow de komolyan :D

Ugyanazok a gyűrűk, kalap, alatta egy fejpánt. Megcsináltatta a fogait. Olyan felsőket hord mint Sparrow.

Ez tudatos szerintetek? Mármint azért öltözködik így, mert ez a szerep volt igazán Ő??

Mert még a szemeit is festi :-D imádom ezt a palit, de nem nagyon értem Őt :-D



2016. jún. 11. 09:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt egy mostani kép róla ;)

[link]

2016. jún. 11. 09:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is bírom, mint színész. Nem igazán tudnék olyan filmet mondani, aminek a karakterét nem adta elő hitelesen. Sőt, az összes olyan filmjét, amelyet Tim Burton rendezett zseniálisnak tartom.

De ő is csak színész, valamiből meg is kell élnie és azt kell mondjam ez az egész nem más mint marketing. Ha valóban hihetünk a híreknek jövőre jön a Karib tenger kalózainak újabb része. És tekintve, hogy pl. szerintem az utolsó sem éppen hozta a színvonalat, nem árt némi marketing az új résznek.

2016. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Renáta46666 válasza:
ez érdekes mert én is mindig ezt mondom hogy a stílusa meg úgy a kinézetre teljen azonosulni tudott Sparrow-al szerintem ez volt talán az egyik legjobb szerepe ami pont az ő stílusára lett kitalálva
2016. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem Hunter S. Thompson-ként is zseniális volt, teljesen vele tudtam elképzelni a filmet is meg a könyvet is. (Rumnapló, Félelem és reszketés Las Vegasban)

És ide, mint írtad a pia és a herka is belefér, mert azt hiszem volt, hogy egy ideig élvezte a narkós örömöket, ha jól tudom. Én is nagyon szeretem egyébként. Mármint Johnny Deppet.

2016. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!