Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tokio Hotel rajongòk!...

Tokio Hotel rajongòk! Mit gondoltok Bill Kaulitz (Billy) szòlòlemezéről?

Figyelt kérdés
Èn imàdom az együttest, de van egy olyan èrzèsem, Bill a dalok tartalma miatt, nem akart együtt dolgozni az együttessel, mivel egy fiùròl szòl, szerintem tènyleg elèg szemèlyesre sikerült az album.
2016. jún. 12. 00:10
 1/7 A kérdező kommentje:

Kissè sokkolt, hogy a nagy szerelmekènt egy fiút emleget az egyik dalban, jò tudom, hogy nem hetero, de azèrt mègiscsak.

A Love dont break me cìmű klippben pedig lánykènt van ábrázolva, az a bizonyos szemèly, amikor el is ènekli, hogy valójában fiú.

2016. jún. 12. 00:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudtam én, hogy b*uzi :D
2016. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hol enekli, hogy fiu szeret?:O
2016. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szólólemezén az "Odds are against us" címü szàmban.
2016. júl. 5. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagy rajongója vagyok a TH-nak és Billnek :P

De mivel nem valami jó az angol tudásom, ezért a szólólemezén lévő dalok szövegét még nem néztem meg (bár már régóta kíváncsi vagyok rá ) de most megpróbálom :)

Egyébként nekem az se lenne baj, ha meleg lenne :)

De mindig is az volt állandóana téma, hogy vajon fiúhoz, vagy lányhoz vonzódik.

Megmondom őszintén, szerintem biszexuális :P

De mar tippelték mindennek.. :D

De most mindenképp megnézem ezt a dalszöveget :)

Egyébként meg nekem nagyon tetszik a szólóalbuma :)

2016. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huu én nagyon nagyon imádom Billt és annál jobban a Tokio Hotelt . Koncertre is megyek ezért:) és szerintem szólhat bármiről a szövege. maga a zene fantasztikus , és kitudja mire gondolt miközben írta a dalszöveget.. nem szabad előre ítélkezni szerintem. A régi albumából is a Spring nicht-et is azoknak írta akik esetleg elvesztették bármely családtagjukat , és ezzel megpróbáltak együtt érezni. Ki tudja , Bill talán megpróbál szolidalitani azokkal a meleg fiúkkal , akiket elítélnek..
2016. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Meg egyebkent egy masik dalban ugyanarrol a lemezrol mar egy lanyrol enekel, ugyhogy ki tudja :D de sztem szerintem sem hetero, max biszex.
2016. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!