Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS Jiminről mondanátok...

BTS Jiminről mondanátok érdekességeket?

Figyelt kérdés
Köszi előre is^-^

2016. jún. 27. 18:43
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek róla (cukiságán kívül) ??
2016. jún. 27. 21:01
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom milyen érdekességekre gondolsz de írok párat hátha:

1. Nagy fanja a BigBang-nek, főként Taeyang-nak.

2. "Jelentkeztem egy művészeti suliba, de amikor gyakornok lettem és hajnalokig voltak óráim, gyakran elaludtam közben."

3. Mindig sajnálja, hogy olyan erősen megüti/megrúgja a tagokat a 'No more dream' előadásában.

4. Jimin tánctehetsége már fiatal korában feltűnt, és érdekelte is ez a karrier miután megnézte Rain fellépéseit, előadásait.

5. Nagy tudása van bőrápolás terén.

6. Sok álma volt. Egy gépesített ember akart lenni a Galaxy Express 999-ből

7. Általában egyedül oldja meg a problémáit. Ha mégsem, V-hez fordul.

8. Halloweenkor akar egy dínos ruhát.

9. Jimin a konyhafelelős

10. " A Baby J és a Kid nevek is felmerültek lehetőségként, de a Jimin mellett döntöttem és végül a valódi nevem használom."

11. ' Jungkook, mit gondolsz Jimin-t hogyan teremtette Isten?'

Kook: " Egy evőkanál kis szemek, egy evőkanál kocka has, kost a combjai, combok..."

12. Ha lenne szabadnapja, viccből Jungkook-kal menne el randira kéz a kézben. Amikor Jungkook elmondta, ő mit akarna, ha lenne egy napja, Jimin felkiáltott: " Éljünk együtt boldogan"

13. Jimin azt mondta, hogy a rajongói mindig kérdezgetik a kocka hasáról, és kíváncsiak rá. Nincs sok ideje edzeni, amikor a napirendje véget ér, mindig megpróbál egy keveset.

14. A szemceruza a mindene. Amikor gyakorolnak és nincs kihúzva a szeme, nem tud határozott lenni, inkább félénk és nem tud hip-hop mozdulatokat bemutatni.

15. "De most komolyan! Hogyan tudod kihúzni a szemed? Néztem erről ilyen sminkes videókat, de nem tudom kihúzni magamnak"

16. Jiminnek rosszul esett, amikor Kookie az utolsó helyre sorolta kinézet szempontjából. Ő Sugát tette az utolsó helyre és Jint az elsőre. Először RapMonstert akarta, de végül úgy döntött, hogy ő jobb, mint Suga.

17. Jin szerint Jimin változott a legtöbbet a debütálásuk óta.

18. Mottója: "Addig próbálkozzunk, amíg nem tudjuk megcsinálni"

19. Akikhez a legjobban hasonlít: RapMon, a személyiségük és az ízlésük. J-Hope,a személyisége és a hangossága miatt.

20. 'Min gondolkodsz, amikor nem tudsz aludni?'

-"Mért nem tudom, hogyan kell aludni, amikor aludni akarok, és miért alszok egyáltalán?"

21. Jimin szerint a leghangosabb és legzajosabb ember V, utána Junkook, majd ő maga.

22. Általános iskolában szakács akart lenni, majd rendőr, de tervei megváltoztak középiskolában.

23. V: "Vele beszélek legtöbbet. Ha bármi bajom van, neki mondom el elsőnek."

24. Dicsérete magának: "Igazán szemtelen lettél. Folytasd csak, és légy még inkább szemtelen. "

25. A testrésze, amiben a legmagabiztosabb: a szemei.

2016. jún. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Úristen köszönöm neked ♡

Ezeket nem is tudtam róla (főleg hogy ilyen beszólásai vannak)


V ről nem tudnál róla is írni ^-^ légyszives ?


♡♡♡kösziii

2016. jún. 28. 07:51
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Örülök hogy tudtam olyat írni amit nem tudtál Jiminről. :D

De tudok :DD

1. Rossz szokásai: rágja a körmét, nyitva tartja a száját, mindent megfogdos, ami aranyos.

2. Jimin szerint V néha rosszabb, mint a maknae,

3. Ő a legidősebb testvér a családjában.

4. RapMon: "Szerintem V 10%-ban zseni, és 90%-ban egy idióta."

5. Suga: "Mindenki azt mondja, hogy AB vércsoportú emberek vagy teljesen hülyék vagy zsenik. Ő mindkettő. De néha nagyon jó ötletekkel áll elő és meglep minket."

6. Jimin: " Láttam, hogy V egy kettős szerepet játszott el a mosdóba. 'Nővérem, gyere ide!'(fiú) 'Miért?'(lány) 'Csak gyere ide.'(fiú) 'Miért csinálod ezt velem?'(lány) 'Mert szeretlek'(fiú)

7. Még sosem volt komolyabb kapcsolata.

8. Minden nap megnéz egy anime epizódot.

9. Amikor bajban van, Jinnel és Jiminnel beszéli meg.

10. Ha lehetne egy szuperképessége, akkor autókkal szeretne beszélgetni.

11. "Nagyon hangos gyerek voltam. Amikor szünet volt én mindig: "AAAAA. SZÜNET! MENJÜNK JÁTSZANI!!" És mikor a haverokkal ebédeltem: "KOSÁRÉABDA! JÁTSZUNK!" Mindenki tudta, hogy ki vagyok"

12. Az ő bája az üres tekintetében van, ami egyben különleges, egyedi érzéseket is tükrőz.

13. Ő felelős a mosogépfelelős.

14. A Jump Rope Challenge közben leesett a nadrágja, de még így is a legmagasabb pontszámot kérte el.

15. 'Suga, mit gondolsz V-t hogyan teremtette meg Isten?'

Suga: "Adok hozzá egy kis változatos hajszínt, egy kis helyességet is, és Bon Appetite! Ő eszik a legtöbbet."

16. Suga szerint V és RapMon élvezi legjobban az evést.

17. Ha lenne szabadnapja, a szüleit látogatná meg.

18. Taehyungnak néha vannak jó ötletei, de általában azon gondolkodik, hogy Vasember lesz belőle.

19. Nem szeret cipőt hordani.

Személyzet üzenete: " Taehyung, kérlek hord a cipőidet. Nem vagy primitív ember. Nagyon szép cipőid vannak. Miért nem hordod őket: Kérlek, vedd fel őket."

20. Fél a szellemektől, tériszonya van és nem nyúl semmilyen undorító dologhoz.

21. V a BTS-t fekete színnel tudná jellemezni a színpadon, és fehérrel, amikor nem szerepelnek.

22. Minden tag szerint neki van a legtöbb rajongója.

23. Anno dolgozott egy farmon.

24. V és Jimin osztálytársak voltak közép suliban.

25. V először Jimint a visszatérő előadásukon csapta fenéken, és Jimin annyira meglepődött és zavarban volt, hogy elrontotta a fellépést.

26. V szaxofonon játszott 3 évig.

27. Ő csapat "fekete lyuka" ami a főzést illeti.

28. V szerint Jimin a leghuncutabb tag.

29. RapMon szerint V az, akinek a legrosszabbul menne a randizás. Suga magyarázata szerint azért, mert ő olyan fura dolgokra gondol,amikre más nem.

30.Ha valaki zuhanyzik, V kinyitja az ajtót és beugrik mellé,hogy együtt zuhanyozzanak.


+2 Jiminről:

- JHope és Jimin együtt szokott gyakorolni, ami akár néha hajnali 1-2 óráig is elhúzodhat.

- Jimin éheztette magát, mert az emberekek "kövérnek" hívták, de Jin segített neki túljutni ezen.

2016. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Te jó ééég!!!!!!!! Ezeken úgy meglepődtem!!!!!!

Szegény Jimin ,hogy kövérezhették le :(


Nagyon szépen köszönöm neked !!♡♡♡ Imádlak...

De ezeket hol olvasod??!!


Ha megkérhetnélek utoljára hogy a húgomnak Sugáról tudsz valami érdekességet írni... nagyon imádja, teljesen oda van érte ( főleg hogy a műtéti heg is ugyan ott van a hasukon mert neki is vagbélgyulladása volt mint a húgomnak.)


Annyira hálás vagyok hogy ezt a sok dolgot leírtad amit persze nem is tudtam róluk ! ^-^ *-* köszönöm ♡

2016. jún. 28. 20:17
 6/33 A kérdező kommentje:
Úristen köszönöm neked ezerrel ♡
2016. jún. 28. 20:18
 7/33 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. ^^ Ha szükséged lenne még valakiére vagy kérdésed van nyugodtan írj.^^
2016. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Olyan jó érzés olvasgatni hogy Suga ,V,Jhope ,Jimin ezt mondta erről -arról stb..stb..

Sokkal jobb mint egy bravo újság vagy vmi magazin *-*

Olyan érdekes dolgok !!!

Ha tudnád hogy mekkora örömöt okoztál nekem ♡


Sugáról is tudsz ilyeneket ? Légysziiiiiii ^-^

2016. jún. 28. 21:44
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki hogy feldobtam ezzel a napod.^^

Tudok róla is.:DD

1. Az ő bája a mosolygós szemeiben rejlik.

2. "Ha újra 17 éves lennék, mint Jungkook, tanulnék. Jó fiú lennék, aki nem lázadozik az ellen, amit a szülei mondanak neki. "

3. Suga nem igazán hallgat a Manager-ükre, hogy mikor keljen fel vagy egyen, mert zavaró tényezőnek tartja.

4. Amikor Suga mondta, hogy sok alsóneműt kap ajándékba a rajongóitól, akkor jött rá, hogy néhány eltűnt közülük. Ekkor Jungkook bevallotta, hogy hordja őket.

5. "Nem igazán vagyok az a típus, aki drága cuccokat hord. de,de nagagyon odafigyelek a kiegészítőkre. Fülbevalók, nyakláncok, karkötők, gyűrűk... Imádom mindet. Jelenleg kosaras cipőket is gyűjtök, amiket már általános iskola óta szeretek."

6. Kedvenc pillanata a mindennapokban, amikor egyedül dolgozhat.

7. 'Ha összegezned kellene egy szóval az élethez való hozzáállásod, mi lenne az?'

-"Le se szarom"(Mottója)

8. Rossz szokása: rágja a körmét.

9. Nem szeret táncolni.

10. Suga írta a Jump és a Tomorrow című számot még mikor kezdő volt.

11. A 2014-es fogadalma az volt, hogy reméli nem lesz beteg.

12. Amikor lesz barátnője, azt szeretné, ha meghallgatná a zenéit, szövegeit.

13. Amikor aggódik valami miatt NamJoon-hoz megy segítségért, mert nagyjából azonos korúak és sok közös bennük, szóval sokat beszélgetnek az életről és a zenékről.

14. Suga nagyon szomorú, amikor nem tud találkozni a szüleivel, mikor Szöülba látogatnak el hozzá, mert elfoglalt.

15. Minden nap írja a szövegeit. Akkor is, amikor a várószobába van, vagy WC-n ül.

16. Az egyik adásban Suga megdöbbentő bejelentést tett. Azt mondta, elvette Jungkook fekete alsóneműjét engedély nélkül és nem adta vissza, mert lyukak voltak rajta. Azért csinálta, mert dominálni akart Jungkook felett. És azt is hozzátette, hogy legközelebb is el fogja lopni Jungkook alsóját, és hordani is fogja.

17. Suga éjfél és reggel 6 között a legstresszesebb. Nem szereti a zsúfolt és hangos helyeket.

18. " Azért kaptam a Suga nevet, mert sápadt a bőröm, aranyosan mosolygok, és mert édes vagyok. Azért választottam ezt a nevet, mert édesnek akarok tűnni."

19. Imád kosarazni és az iskolában sokat ért el helyezést is.

20. Suga feladata leszidni a fiatalabb tagokat, amikor hibáznak, mert ő az egyetlen, aki képes durvábban beszélni.

21. Amikor nem tud aludni, a jövőbeli gondok aggasztják.

22. "Igazából, amikor meglátom magam, mindig azt gondolom, hogy csúnya vagyok."

23. A 'Dark and Wild' albumról Suga kedvenc száma a 'Let Me Know'

24. Nem szeret emberekkel találkozni, inkább otthon maradós típus.

25. J-Hope: "Suga nagyon király. Elég erős személyisége van. Tetteti, hogy nem érdeklik a dolgok, pedig de. Ő egy ilyen ember."

26. Suga álma az,hogy mindig zenéljen.

27. Suga úgy gondolja vannak olyan szép lábai,mint az SNSD tagoknak.

28. 40 perc alatt írta meg az I like it című dalukat.

29. Nem szeret aegyozni,de a fanok kedvéért megpróbál cuki lenni.

30. Suga imád aludni és bárhol tud,de utálja ha felkeltik és a többiek nem is merik ilyenkor zavarni

31. "Fel fogok bérelni valakit, aki mögöttem áll, és mindig bemondja, hogy "swag", amikor szünetet tartok 2 szó között."

32. Suga sosem takarít össze evés után, henme mindig csak ennyit mond: "Srácok takarítsatok össze".

33. Suga egyszer otthagyta a családját újévkor, és visszament a dormba , hogy ellássa Hoseokot csirkével és hogy megbizonyosodjon róla, hogy nem magányos. (ez olyan édes *---*)

2016. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ♡♡♡Imádom köszönöm ^-^
2016. jún. 28. 23:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!