Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akkor az One Direction tényleg...

Csalika00 kérdése:

Akkor az One Direction tényleg feloszlik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az One Directiont és egy csomó helyen kiírják hogy na most tényleg szétválnak de egy csomó helyen meg azt írják hogy ez csak egy hülye pletyka.
2016. júl. 6. 10:38
 1/3 darlix válasza:
Sztem igen. Harry szólódalokat akar, ezek szerint ki fog lépni. 3-an pedig szerintem nem fogják eggyütt folytatni...
2016. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

Istenem g*ci, legalabb ha valaszolsz nezzel utana normalisan a dolgoknak xd

Attol hogy kiprobaljak magukat szoloban is, attol meg NEM OSZLANAK FEL, ezt vilagosan megmondtak, es megigertek, hogy vissza fognak terni.

Fejezzetek mar be a nyavalygast konyorgom. MEGIGERTEK. Es nem engedhetik meg maguknak, hogy megszegjek az igeretuket. Mert milliok csalodnanak bennuk.

2016. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2.. nem értem mire háborodsz fel így..Az első válaszoló normálisan írt éa attól mert megígérték még mindenkinek joga van mást gondolni a dologról.Én mikor feloszlottak nagy directioner voltam , nem is tudtam mi lesz velem a szünet alatt de hála istennek kinőttem ezt a korszakot és már őszintén nem érdekel mi lesz velük.Mármint mai napig ha látok egy 1D-s cikket elolvasom meg Harry nagyon ígéretes színésznek látszik neki a rajongója maradok az biztos😊. A KÉRDÉSRE: Ahogy gondolkodtam meg néztem az instás képeiket arra jutottam hogy; felnőtt emberek lettek csak meg kell nézni Louist..Beleillene ő egy ilyen tini bandába?! Nem!! Jobb lenne nekik már egyedül mert ez már nekik is égő hogy ennyi idős korukra ilyen a rajongói körük.Pl Harryt is jó látni hogy értelmes dologgal foglalkozik.Ha van eszük nem álnak újból össze.(Bocs lehet van benne hiba de telóról vagyok nincs időm átnézni)
2016. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!