Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Gigi Hadid-ról,...

Mit gondoltok Gigi Hadid-ról, mint modellről?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Sikeres,szép.
2016. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Alapvetően vékony, de a modellkedéshez nem eléggé az, szép meg minden, de azt azért ismerjük be, hogyha nem oda született volna ahova, akkor sehol se lenne.
2016. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek 2. válaszoló!

Szép, meg csinos, vékony is, de nem nagyon való a modellkedéshez. Csak egy kicsit idegesítő, mert folyton ő folyik a csapból is. Gigi ilyen modell, Gigi a VS kifutóján, Gigi ennek az arca stb... de ha nem oda született volna ahova, akkor ő is egy lenne a többi lány közül akit az utcán láthatunk.

Szó se legyen róla, nem vagyok féltékeny, csak idegesítő, mikor az ilyen felkapaszkodott vkit, előrébb veszik mint mondjuk egy Stella Maxvellt, Palvin Barbit stb...

2016. nov. 7. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Jézusom ti miről beszéltek??

Ezerszer jobb teste van, mint Palvinnak. Barbinak ahhoz képest, hogy mennyire jól felkapott egyáltalán nincs jó teste. Ilyenkor annyira megnézném, hogy hogy néz ki az aki Gigit felkapaszkodottnak és átlagnak hívja:D

2017. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyet értek a #4 válaszolóval.

Mi az hogy nem modellkedéshez való?

[link]


Gyönyörű, karakteres arca van megfelelő magassággal és testtel.Hidd el kérdező ha nem "oda" született volna ahova és modellkedni akart volna, ígyis úgyis megtalálta volna a helyét, felfedezték volna úgy ahogy pl Mihalik Enikőt mert nagyon jó arca van a modellkedéshez.Egyébként meg nem értem...az is az ő hibája hogy te állandóan ilyen cikkekre bukkansz a neten?Ő csak csinálja a dolgát, ha felkéri mondjuk a chanel akkor azért mondjon nemet hogy te nehogy meglásd a neten?Engem meg igazából ezek akasztanak ki mikor egy külsőre valljuk be tökéletes embert fikáznak.

2017. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Ja és egyébként még jóhogy előbbre veszik a modell szakmában őt mint Palvin Barbit.Elismerem tényleg szép lány, viszont a modellkedésnél van egy maximum testsúly.Ez Giginél rendben van, tökéletes a teste modellkedéshez.Barbi is gyönyörű, tökéletes teste van így is de könyörgöm...a modellkedéshez szerintem nagyon meghízott: [link]


Persze már olyan karrier áll a háta ögött hogy ez nem számít de azért csak előbbre vesznek egy ilyen testű lányt:

[link]

2017. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!