Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a Starity nevű...

Mit gondoltok a Starity nevű oldalról?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem :) Persze vannak néha olyan cikkek is amik miatt a fejemet fogom hogy ezt most mé'. Tudod az a Bors Magazin szintjén lévő szarkavarás.. de ennek ellenére szinte naponta felnézek. Ami még tetszik, az a sztárok és celebek részletezése, a róluk szóló adatlap.
2016. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó csak néha olyan unalmas cikkek vannak..Előbb tudom minthogy kiposztolnák.Amúgy nekem is az tetszik még rajta hogy egy hiressegrol milyen sok informacio van fent.
2016. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pocsék. Én kizárólag unalomból vagyok fent.

A tagok bunkók.

Ha cikket írsz,nem,fogadják el,de az amolyan senkiházi zenészekről szólókat, Jelena párososat, Taylor Kanye botrányosat, és stb.cikkeket igen

Sztáradatlapokat se mindet fogadjákbel,pld Kim Kardashiannak van,de Harper Lee pulitzer díjas írónőne nincs

A fórum is pocsék

2016. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Mert Taylor Swift meg többszörös Grammy Díjas még jóhogy van neki oldala.

Kim Kardashiannak meg nézd már meg mennyi követője van.

2016. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárólag tiniknek való. Felnőttek messze kerüljék el, én is úgy teszek.
2016. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal maga nem rossz, de a közönség 80%-a bunkó, beteges rajongókból áll akik nem képesek elfogadni mások véleményét.
2017. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az alapötlet nem lenne rossz, de hisztis, ostoba moderátorokkal és nagyrészt buta tagokkal az egész fikarcnyit se ér. Nincsen változatosság a témákban, csak Disney sztárok, Taylor Swift és Justin Bieber jöhetnek, más műfajban tevékenykedők meg bánják meg azt is, hogy világra jöttek... :D Hébe-hóba egy-két tag ír cikkeket a legfelkapottabb popon kívül esőkről is, de azokhoz alig érkezik komment, mert nem vevő a már említett buta közösség a látásmód tágításra. Egek, a felhasználók nagy része még a helyesírás legalapvetőbb szabályait se ismeri...
2017. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!