Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc MAGYAR Youtuberet...

Ki a kedvenc MAGYAR Youtuberetek és ki az akit ki nem állhattok?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen ha nincsen ilyen, akkor nem kell válaszolni.

2016. júl. 16. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Isty, Paplovag a kedvencem.

A MesterMC és a videósait utálom.

2016. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Kedvencek: freddyD, retroshock, vidman és a régi dancsó, valamint másodkategóriásként de szeretem: belluspisti, csebe, Demjén Ybéb, szefi

Aki idegesít/ nem kedvelem annyira (azok közül akiket ismerek, mert biztos nagyon sok ilyen lenne még azok közt akiket nem ismerek): szalay isti, újabb dancsó néha meg pár csaj akiknek nem tudom a nevét.

2016. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kedvenceim Ehsstysmink, mert nagyon aranyos, vicces és profi, valamint a barátomon keresztül szeretem zsozeatyát meg a VR-osokat is, sokat nézzük együtt :)


Akit nem szeretek az Dancsó, az újabb videói, régen még egész jó volt, volt benne fantázia, az Álom.net-es videón meghalok, akárhányszor nézem.

2016. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyik sem. Nem utálok olyanokat, akik nem érdekelnek.
2016. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Kedvenceim: CsChannel (Csebe99), UNFIELD (vlogos és gameplay csatorna), JustVidman. Gameplayesek közül még: Andi (DoggyAndi), Ice és Chabinho.

Nézem még néha Dezső Bencét (2Face) és Csecse Attilát, de őket nem annyira szeretem.


Olyan nem nagyon van, akit ki nem állhatok, de például Dancsó nekem nem szimpi. Az ilyen szépség, divat csatornákat sem szeretem, meg a járműves, utazós, stb. dolgok sem érdekelnek (Pl. Csebe Balaboard sorozatának sem néztem meg minden részét, de Csebét szeretem.)

Egy ideig szerettem James-et és ZsDavot, de már nem annyira vagyok értük oda. ZsDav amúgy nem lenne rossz videós, csak túl sokat ordibál, és már kezd idegesítő lenni. A filmjei viszont nagyon jók, a kedvencem az "Azután, hogy kiléptem..."

2016. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Kedvencem nincs, de Móni szépségvilágát egyszerűen ki nem állhatom.
2016. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

A kedvenceim Ehsstysmink és Isti. Igazán jó a humoruk, én meg imádok nevetni :D.

Akiket nem bírok elviselni az Royalszabi és Molnár Emma.

2016. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Magyarósi Csaba tartalmas, Professzor81 kalandos, Johnnie Vlogger érdekes, de vicces.
2018. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
a kedvencem Justvidman, és Bartos Hivatalos. XDD de komolyan. No, meg akit ki nem állhatok? hmm... HERBY!!!!!!!! UTÁLOM! nem irigy vagyok, de azért kap pénzt, mert foscraftozik, meghogy fingig, meg issza azt a k!rva alkoholt, hogy FULLADNA MEG A SAJÁT FINGSZAGÁBAN! XD
2019. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!