Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért k. rvulnak el ennyire a...

Miért k. rvulnak el ennyire a netcelebek? Dancsót megutáltam, mert. Gondolom mindenki tudja milyen lett. Tibi atya meg már átment a reklám filingbe, szinte minden posztjánál ott van, hogy gyertek a humbák művekbe.

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 11:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Dancsót már én sem kedvelem, rossz hallani a hangját is, mintha valami maszlagot húzna magára.

Tibi atyát meg a hasonlókat én amúgy se szerettem eddig(szerintem tökre degeneráltság ami ott megy), le voltak mindig is tiltva nekem.

2016. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Dancsó tényleg kissé beképzelt. Főleg a kérdésre válaszolós videóiban jön ez elő. Vannak jó videói, de a személyisége hagy maga után kívánnivalót...

Tibi atyának vannak jó kiírásai, meg van egy eszmerendszere amit fenntart, szóval őt még egyelőre bírom.

És azért vannak jófej videósok, akik nincsenek maguktól elszállva. Remélem így is maradnak. :)

A "való világ" celebjeiről viszont inkább ne is beszéljünk. Szörnyű ami ott megy... Berki Krisztián, meg a többiek. Ez a mindenkit lenézünk, mi vagyunk a nagymenők stílus... undorító.

2016. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szirmaitól vélemény? :P
2016. júl. 24. 01:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Szirmairól*
2016. júl. 24. 01:27
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Szirmait bírom :)

Meg neki azok a kritikái, amik Dancsónál "szakszerűen" alatt futnak, nem a fikázásról szólnak, hanem elmondja a véleményét. Dancsónak a szakszerűen videóit meg végignézni sem bírom, mert néha a kritikája átmegy ok nélküli ócsárolásba. Persze ízlések és pofonok.

2016. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Dancsó Péter önmaga paródiája lett.
2016. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
26%

Ezt nektek üzenem Peti Nagyúr nevében, ti gonoszkodóan hozzászóló, galád, proliban érlelt, anti-Péterita, diffúz idegrendszerű paraziták:

Hogy merészelitek alkalmatlannak nevezni a Bálványt, az Eszményi Tündöklést, a Mennyei Arcizmú Csodát, az 500 ezer feletti FÉRFIISTENT?! Nem gondoljátok, hogy a szidásához, a kritizálásához, ti földi halandók, ti porból kreált s elenyésző individuumok túlságosan is kevesek vagytok?! Ő oly nagyszerű, tökéletes, hamis „isteneket” taszajtó, mennyországbéli Káprázat, ő az erotikus Elmo, az értelmiségi Johnny Gold és a magyar Adam Sandler egy személyben! Ha nem hiszed, itt vannak a videóik, melyek alátámasztják az egy igaz Grimaszjobbágy létezését:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=CzNkPtOEztw

De már mások is bebizonyították az Eszményi Mimikájú Úrfi magasztos mivoltát:

Egy halandó története, akinek abban az ISTENI, KIVÉTELES kegyben lehetett része, hogy volt szerencséje megkapni a Végső Orgazmust, Megváltónk Super Size-os Férfienergiája által: [link]

A mi Tündöklésünket még régebben a naivak és a szerencsétlenek védelmezőjének választották: [link]

Már 500 ezer feletti embertömeg fiatalurak/kishölgyek, gondolkodjatok el! Mindegyik csak a Nagy Grimasz Napjára vár, mikor végre az igazak beköltözhetnek URUNK ÉGI BIRODALMÁBA a sok édes, magasztaló komment jutalmaképp! Akár Kína lakosságánál is több embert gyűjthetünk még! Hisz oly sokan látjuk ezt a Csábító Szépséget ama videómegosztón nap, mint nap, csak hinnünk kell ISTENI erejében és máris Szenny…khm Szent Péter előtt találjuk magunkat, ki a Túlvilág Ánuszrózsájának Őrzője és a Super Size-os Édeni Férfienergia Hordozója is és az elavult, sarlatán, keresztény s egyben hamis isten legnagyobb kihívója.

Ja, és ne feledjétek a DANCSÓ PÉTER szexbábut most 150%-kos, a DANCSÓ PÉTERES ruha kollekciót 130%kos, a DANCSÓ PÉTERES tankönyveket 140%-kos, a DANCSÓ PÉTER operációs rendszert 160%-kos, a DANCSÓ PÉTERES élelmiszereket 170%-kos, a DANCSÓ PÉTERES ingatlanokat 150%-kos felárazással kaphatjátok! Add minden „szereteted” a MEGVÁLTÓNKNAK, és járja be teljes halandó életedet az Ő DICSŐSÉGES FÉNYE!

Ámen, avagy az ORGAZMUS bevégeztetett.

Üdv.: Dancsó Péter a 'Császárelőd' szenvedélybéli, szénalapú életformájú, Willendorfi Mamagésa által ezoterikusan felszentelt "kijáratú" ágymelegítője, állatkerti gondozója és elsőszámú dzsihádparancsnoka.

UI.: Ne tudjátok meg, hogy fog elenyészni átkozott lelketek, ti hitetlen boxerlakók ezek után az ocsmány, bélsárlében úszó, gennyedző kijelentéseitek után...! Nálam van ám a halállista és a halálistenek szeme is, hogy így is védelmezzem az én nyuszimókusosan jóképű, vicces, erotikusan migránsbeütésű, szexi, bájos, tüneményes, földöntúli, mennyei arcizmú, csodás, magasztos, s elképesztő Férfiistenem!

2016. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó! Ne drogozzál more!
2016. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a megfogalmazás és a befektetett energia megér egy pacsit... :)
2016. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Dancsó szar (lett) ,régebben bírtam. Kb. egy évvel ezelőtt mondtam azt ,hogy jó most már elegem van ebből a fosból.

Tibi atyai is először vicces volt ,de amikor elkezdte nyomni ezt a szar kib🅰szott "mai világ" dumát és az álszent szarjait akkor elegem lett belőle.


(Likeoljátok az oldalt facebookon: AnTibi Atya)


Szirmait is először bírtam ,de ő is kezd lejjebb ereszteni.

2016. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!