Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kell ezt a Michael...

Miért kell ezt a Michael Jacksont annyira nagy sztárolni hogy ő volt a legjobb meg nem lesz olyan mint ő senki annyi mindent azért nem ért el?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 04:51
 1/6 anonim ***** válasza:
What? Milyen annyi mindent nem ért el? Pl. mit?
2016. aug. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

20 éven keresztül meghatározta a pop műfaját. Övé mindenidők legsikeresebb albuma több mint 100 millió eladott példánnyal, 13 Grammy, 26 American Music Awards, több rekordot tart a Guinness Rekordok könyvében.


Ennél többet már csak akkor ért volna el, ha Oscar és Nobel díjat is kap.

2016. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De még űberelhetik nem például justin bieber one direction bocs ha rosszul írtam
2016. aug. 5. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Esélyük sincs.
2016. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem lehet kijelenteni, hogy senki se lesz olyan jó, mint ő előre. Pontosabban mégiscsak ki lehet, hiszen nagysága pont abban rejlik, hogy egyedi tudott lenni. Ő egy megismételhetetlen ikonja a nyolcvanas évek zenéjének: a mozgáskultúrája, a zenéje, a hangja, a stílusa, az életműve, a videóklipjei - ezek mind olyan dolgok, amiben maradandót tudott felmutatni, amire más előadók hivatkoznak, amelyek alapjánazonnal tudott, hogy ő Michael Jackson.


Nem tudom hogy troll vagy-e vagy csak fiatal rajongó, de se Justin, se az OD nem igazán egyedi. Most még talán nem hallod, de idővel majd felismered azokat a popzenei kliséket, amiket megtalálsz a legtöbb mainstream slágerben, és akkor érteni fogod, hogy miért nem rajonganak annyira a kritikusok értük. Felnőtt fejjel visszahallgatva én si fogom a fejem, hogy hogyan tetszhettek egyes dalok :D

2016. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:O

én inkább nem szólók ehhez a kérdéshez, mert még a végen letiltanak :D !

2017. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!