Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rihanna most mit csinált a...

Rihanna most mit csinált a Szigeten, hogy mindenki piszkálja?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Levizelte a magyar zászlót.
2016. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Haha :D
2016. aug. 13. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Adott egy sz*r koncertet, playback-rol. Mindezt egymillioert (dollarban).
2016. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fél órát késett, végig unott fejjel playbackelt, DE FOLYTON ELRONTOTTA, ÉS ELFELEJTETT ÉNEKELNI, a koncert felénél nem is volt a színpadon, és egyik számát se nyomta le végig, ellenben 5 perces szólója volt a táncosainak. Ezek miatt volt rossz.

Ezenkívül azért is sokan kiakadtak, mert szinte elviselhetetlen volt a tömeg, de erről nyilván nem ő tehet, valamint egyszer sem öltözött át, de az meg kivitelezhetetlen lett volna, tehát szintén nem az ő hibája.

Egyszóval néhány dologban azért túloznak az emberek, és már nagyon unom a háborgó cikkeket, de összességében tényleg nem volt jó koncert, főleg ahhoz képest, amit elvártunk volna tőle. És ezt úgy írom, hogy ott voltam.

2016. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
21%

En nem voltam ott de azt tenyleg igaz h 1 millio ft-ert playbackelt es nem is volt nagyon formajaban.. A tanca nem volt az igazi.. Azt hallottam hogy olyan volt mint egy falunap csak annyi hogy Rihannaval..

Es meg ezen kivul bor fotelokat meg ilyeneket kert vegul egy buszban pihente ki faradalmait. Fel orat kesett is..

Nem veszekedesbol irtam mert en is birom Rihannat de ez most nem a legjobb koncertje volt

2016. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

https://www.youtube.com/watch?v=DyQPyHQOA0c


Hát azért beszarás volt. Gitáros néha rángatózik, de vigyáz, hogy nehogy a gitárhoz érjen. A szintis is csak ül a szintetizátor előtt, néha megnyomja rajta a telóját

Rihanna meg még tátogni sem nagyon tátogott a playback alá

2016. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
#5 én nem voltam ott a koncerten de amugy én 300 millió ft.ról hallottam. annyit fizettek neki.
2016. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaja, 1 millió dollár nem forint, ami kb 300millió forint
2016. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én nem voltam ott a koncerten de amugy én 300 millió ft.ról hallottam. annyit fizettek neki.
2016. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezután a húzása után utáltam meg.
2016. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!