Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted ki a legtúlértékelte...

Szerinted ki a legtúlértékeltebb híresség, vagy mi a legtúlértékeltebb film/sorozat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Chuck Norris.
2016. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiresség: Berki Krisztián,és egyértelműen nem a sportolóra gondolok
2016. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
The Walking Dead
2016. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rihanna
2016. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Filmeket? Szerintem a szürke 50 árnyalata...
2016. aug. 18. 15:53
 6/14 A kérdező kommentje:

azt is leírnátok miért? Berki f..s egyértelmű, de a többi?

Walkingot nem nézem, de ismerem.

2016. aug. 18. 15:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összes Alkonyat
2016. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A Kardashian család.

Sorozatok közül pedig az Agymenők, szerintem erőltetett az egész, én képtelen vagyok röhögni bármelyik "poénon" is abban a sorozatban. Erre már csak rátesz egy lapáttal a bevágott röhögés. Úgy még elmenne, ha a vicces részek alatt röhögnének, de ebben a sorozatban minden 5. másodpercben csak a röhögést lehet hallani, amikor nem is történik semmi..Szerintem egy idiótaság az egész, képtelen vagyok felfogni, hogy tetszhet bárkinek is. Amikor láttam, imdb-n hány pontot adtak rá, én komolyan azt hittem, véletlenül egy másik filmre kattintottam, de rá kellett jönnöm, hogy másoknak tényleg tetszik O_O

2016. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Agymenők, Trónok Harca, az összes Marvel / D.C.
2016. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos könnyebb lenne azt felsorolni, hogy melyek nem túlértékeltek. Bár az Alkonyattal telibetalált az egyik válaszoló, annak kb.a színészgárdája is erősen fejlesztésre szorulna, Patiszonnal az élen. Ezenkívül az összes valóságsós figura és szinte az összes ikszfaktoros meg egyéb tehetségkutatós "énekes" is mehetne a levesbe, persze tisztelet a kivételnek. A gyökér youtuberektől meg egyenesen idegrohamot kapok, pláne azoktól, akiknek a videói kizárólag mások (leginkább a többi youtuber) fikázásából állnak.
2016. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!