Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ez? Miért ilyenek a...

Miért van ez? Miért ilyenek a rajongók?

Figyelt kérdés

Nem veszekedni akarok.


Miért van az hogy ha egy rajongó (jb, 1d, stb) feltesz egy kérdést pl. hogy miért nem szeretitek xy-t? És ha valaki elmondja az őszinte véleményét akkor lecseszik hogy nem is mert ő nem ilyen csak irigy vagy rá?


Röviden: miért ilyen vadak és kötekedők a fanok?


Tisztelet a kivételnek 😉



2016. aug. 27. 12:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit sem megbántani csak néha vérre menő harc megy hogy ki a leghelyesebb az egész univerzum történetében. Szerintem össze lehetne hozni a fanokat és egyik erről beszél azt a másik meghalgatja esetleg elmondja hogy mi a baja vele és fordítva. ☺
2016. aug. 27. 13:32
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
őszintén én belieber vagyok és mikor kiírok valamilyen kérdést Justinnal kapcsolatba mindig jönnek az utálók és persze jönnek az ilyen "jaj hagy már evvel a b*zial" "csak a kislányok szeretik te is egy sz*ros 10 éves lehetsz" stb dumával és ez eléggé idegesítő számomra semmit nem tettem nekik és jönnek egy ilyen ízléstelen dumával.. Persze,hogy megvédjük Justint,mert mi belieberek tudjuk min ment keresztül és ezek az utálók át se élték ami Justinnal történt egyből elítélik szóval remélem érted mire értem a mondanivalómat.. :)
2016. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem pont nemrég osztottak ki Justin miatt, mert leírtam az őszinte véleményem :D Fogalmam sincs miért kötekednek ennyire az általad említett rajongók, de elég idegesítő tud lenni. Megértem én, hogy védeni akarják a kedvencüket, de azért nem kell emiatt szemellenzőt hordani. Pl. ha valaki jogosan ír negatív kritikát az általam kedvelt előadóról, nem vitatkozom vele, elfogadom az álláspontját. De ők még akkor is védik, ami hihetetlen. (Persze, ahogy te is írtad, tisztelet a kivételnek)
2016. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 én nem ítélem el justint csak nem az én világom.
2016. aug. 27. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert az ilyen fanok 9-13 évesek.Saját példámat mondom mivel régen én is nagyon nagy 1D fan voltam.(nagyon nagyban az voltam az fajta akinek twitteren emiatt 10.000+ követője volt én meg csak kb 1500 embert követtem, szavazásokkor én voltam az egyik legaktívabb több mint 15.000 szavazatot gyűjtöttem nekik egy adott jelöléshez.. mesélhetnék még...benne voltam olyan csoportos beszélgetésben amibe az igazi Liam Payne válaszolt!!!!...egyszóval megszállotjuk voltam.)És megmagyarázhatatlan mennyjre az életünké válhatnak.Tökéletesnek láttam őket.El voltam varázsolva.A telefonomon kb 1000 kép volt róluk.Minden dalszöveget kívűlről tudtam.Bárki bármit kérdezett tudtam velük kapcsolatban, olyanokat is hogy pl Harrynek a tesója mikor született, meg hát mindent.Az egész családjukról mindent.:D És mikor valaki rosszat mondott róluk nagyon nagyon fájt...muszáj volt (itt Gyk-n is) megvédenem őket.Komolyan addig nem lehet elmondani milyen érzés..mintha a családtagod lenne de közben kissé bele is vagy zúgva.Ezt az egészet nem lehet elmondani.Nagyon furcsa mert egy normális emberből is ilyen kis megszállott lehet tőlük.De mindenki kinövi..Én is olyanokat mondtam hogy az esküvőmön 100% hogy 1D fog szólni meg hogy öreg koromba is a rajongójuk leszek.De ki fogják nőni.Én sem hittem persze el.De ezt nem lehet elmondani miért csináltam/csinálják mert hát na..tényleg nem lehet elmondani.Én nem nézem le a mostani rajongókat sem hagyom őket had legyenek boldogak nem szólok nekik be.16/L Ja és kb 2,5 éve nem vagyok directioner de láttszik hogy az voltam mai napig is megmaradtak dolgok...a legtöbb családi adatot elfelejtettem de a fontosabb dátumok még sajna ma is "foglalják a helyet" az agyamban.pl 2010.07.23. 20:22

Meg az a rengeteg dalszöveg...Na szóval annyi hogy hiába is igazad van ne várd hogy a fanok beismerik mert nagyon nagy kötelék alakul ki egy fan és egy híresség között.De nem is kell várni tőlük hogy megértsék mivel kislanyokról van szó.És komolyan ha elkezd érni akkor rájön mindenre.Nem kell velük veszekedni mert beismerni a bálványa hibáit szinte egy fan sem tudja.Lehetetlen számukra.

2016. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5-os valaszolo! Nekem rengeteg olyan ismerosom van aki 15 eves es mindig jb rajongo, sot van olyan aki mar 18 es meg tobb. Ha valakinek tetszik a zeneje akkor meg kesobb is meg fogja hallgatni. Amugy meg ha jobban megnezed a rajongoknak az atlagkora nagyon nem 13.
2016. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki Novi ki én kis tini voltam mikor megszerettem az 1d-t. Aztán valahogy nem hallgattam őket nem is követtem az életüket és most, hogy olvastam valahol, hogy Zayn kiszálz, újra elkezdtem olvasni róluk és hallgatni a számaikat olyat is megkedveltem amit eddig nem is ismertem. Most 21 évesen nagyobb fan vagyok, mint mondjuk 12 évesen. És több olyan zenekar van akiket bármiáron megvédenék, ha bántják. Ez nem olyan tini dolog ahogy te írta #5-ös. Felnőtt 30-on felüli rajongókat is láttam már egy koncerten veszekedni olyannal aki nem kedvelte az adott énekest. Sok fanatikus van aki már felnőtt, de még mindig odáig van és védelmezi a kedvencét. Csak annyi változott, hogy most már sok mindent beismer és cikinek tart amit kis tiniként nem. Tud kultúráltan viselkedni és nem örjöng és bolonduk meg, mint akkor. Szereti a zenéjüket, odáig van értük, de mind ezt csende teszi.
2016. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!